2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przyjmowanie odpadów z PSZOK zlokalizowanego na terenie Miasta Złotów wraz z świadczeniem usług i dostaw towarzyszących
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia udzielanego w ramach postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, na potrzeby którego sporządzono niniejszy dokument zamówienia, są usługi i dostawy związane z bieżącym i prawidłowym funkcjonowaniem Punktu selektywnej zbiórki odpadów (dalej: „PSZOK”), zlokalizowanego na terenie Miasta Złotów, przy ul. Szpitalna 38, 77-400 Złotów, na które składają się: 1) usługa usuwania (przyjmowania), transportu i zagospodarowania odpadów komunalnych zdeponowanych w PSZOK, 2) usługi i dostawy pomocnicze związane z prowadzeniem PSZOK przez Zamawiającego. 2.Przedmiot zamówienia został opisany w: 1) Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ, 2) Wzorze umowy (PPU) stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 5346-2026
Interne Kennung: GO.271.47.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511200 Einsammeln von Hausmüll, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, o którym mowa w §15 Umowy.