2. Verfahren
Verfahren
Titel: ICT-Hardware
Beschreibung: De opdracht betreft het leveren van ICT-Hardware inclusief bijbehorende garantie, dienstverlening en reparaties voor de locaties van VSWZN. Zie aanbestedingsdocumenten
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De optie betreft een verlenging. Dit betreft 4 verlengingen van 12 maanden.