2. Verfahren
Verfahren
Titel: Re-integratie
Beschreibung: De Gemeenschappelijke Regeling ABG-organisatie te noemen aanbestedende dienst of opdrachtgever, is voornemens om de opdracht voor re-integratiedienstverlening voor de gemeenten Alphen-Chaam, Baarle-Nassau en Gilze en Rijen aan te besteden. Zie beschrijvend document.
Interne Kennung: K011415
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: De aanbesteding vindt plaats middels een Europese openbare aanbestedingsprocedure. De aanbestedende dienst hanteert de grondbeginselen transparantie, gelijke behandeling, non-discriminatie en proportionaliteit. Door in te schrijven conformeert de inschrijver zich aan de bepalingen zoals opgenomen in alle aanbestedingsdocumenten.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85300000 Dienstleistungen des Sozialwesens und zugehörige Dienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85312300 Orientierungs- und Beratungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De Gemeenschappelijke Regeling ABG-organisatie te noemen aanbestedende dienst of opdrachtgever, is voornemens om de opdracht voor re-integratiedienstverlening voor de gemeenten Alphen-Chaam, Baarle-Nassau en Gilze en Rijen aan te besteden. 500
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Na afloop van de initiële periode kan de overeenkomst stilzwijgend verlengd worden met een aansluitende periode van één (1) jaar. Na afloop van deze eerste verlengingsperiode kan de overeenkomst nog eenmaal worden verlengd met een periode van één (1) jaar, onder dezelfde voorwaarden.