2. Verfahren
Verfahren
Titel: KOMPLEKSOWA DOSTAWA ENERGII ELEKTRYCZNEJ WRAZ Z USŁUGĄ DYSTRYBUCJI do obiektów Tomaszowskiego Centrum Sportu Sp. z o.o. „Arena Lodowa”, w okresie od 01.01.2025 r. do 31.12.2025 r.
Beschreibung: KOMPLEKSOWA DOSTAWA ENERGII ELEKTRYCZNEJ WRAZ Z USŁUGĄ DYSTRYBUCJI do obiektów Tomaszowskiego Centrum Sportu Sp. z o.o. „Arena Lodowa”, w okresie od 01.01.2025 r. do 31.12.2025 r. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 7 do SWZ. Pozostałe warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone w Projektowanych postanowieniach umowy (załącznik nr 6 do SWZ).
Vorherige Bekanntmachung: 541734-2024
Interne Kennung: 1/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zamawiający nie podzielił zamówienia na części z uwagi na specyfikę przedmiotu zamówienia oraz fakt, iż realizacja jego poszczególnych części przez różnych Wykonawców nie byłaby racjonalna z punktu widzenia interesu finansów zamawiającego, ponieważ mogłaby powodować powstanie nadmiernych kosztów wykonania zamówienia. Zamawiający postanowił kontynuować ujednolicenie stawek za energię elektryczną, w celu łatwiejszego i efektywniejszego zarządzania wydatkami na ten cel.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0001