243561-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste – Rámcová dohoda na zajištění technické podpory a rozvoje IS VoZP
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rámcová dohoda na zajištění technické podpory a rozvoje IS VoZP
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění technické podpory provozu informačního systému Vojenské zdravotní pojišťovny České republiky (dále jen jako „IS VoZP“) a zachování udržitelnosti IS VoZP pro jednotlivé samostatné moduly, systémy a rozhraní. Předmětem veřejné zakázky je: a) Poskytování technické podpory IS VoZP vč. konzultací a analýzy případných technických problémů vzniklých provozem IS VoZP dle podmínek technické specifikace a smlouvy na veřejnou zakázku a jejích příloh (dále jen “technická specifikace” a “technická podpora”) – pozn. konkrétní technická specifikace veřejné zakázky a smlouva budou výsledkem dalších kol zadávacího řízení (tj. budou vyhotoveny zadavatelem později po jednáních s účastníky zadávacího řízení), b) poskytování rozvoje IS VoZP vyžádaného zadavatelem dle podmínek technické specifikace a smlouvy na veřejnou zakázku a jejích příloh (dále jen “rozvoj”) a c) vypracování exit plánu dle podmínek smlouvy na veřejnou zakázku a jejích příloh.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 72253000 Help-Desk und Unterstützungsdienste, 72261000 Software-Unterstützung, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: IS_VOJZP