2. Verfahren
Verfahren
Titel: Renovatie kunstgrasvelden gemeente Rheden
Beschreibung: De gemeente Rheden heeft meerdere kunstgras sportvelden in eigendom en beheer. In 2026 zijn 2 kunstgras voetbalvelden toe aan de vervanging van de toplaag. Het gaat om veld 3 op Sportpark De Pinkenberg (Rozendaal) en veld 1 op Sportpark Het Nieuwland (Dieren). De huidige velden zijn SBR (rubber) infill velden. De gemeente wil deze vervangen met Mineraal-Infill velden (geschikt voor Multisport en goedgekeurd door de KNVB). Daarmee handelt de gemeente in lijn met het Europese verbod op koop en verkoop van rubber infill vanaf 2031. De gemeente Rheden heeft meerdere kunstgras sportvelden in eigendom en beheer. In 2026 zijn 2 kunstgras voetbalvelden toe aan de vervanging van de toplaag.
Interne Kennung: 2026-001323
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77320000 Pflegearbeiten für Sportplätze
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45212210 Bau von Einzweck-Sportanlagen, 45212290 Reparatur und Wartung von Sportanlagen, 45236119 Ausbesserungsarbeiten an Sportplätzen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De gemeente Rheden heeft meerdere kunstgras sportvelden in eigendom en beheer. In 2026 zijn 2 kunstgras voetbalvelden toe aan de vervanging van de toplaag. Het gaat om veld 3 op Sportpark De Pinkenberg (Rozendaal) en veld 1 op Sportpark Het Nieuwland (Dieren). De huidige velden zijn SBR (rubber) infill velden. De gemeente wil deze vervangen met Mineraal-Infill velden (geschikt voor Multisport en goedgekeurd door de KNVB). Daarmee handelt de gemeente in lijn met het Europese verbod op koop en verkoop van rubber infill vanaf 2031. Vier kunstgras voetbalvelden zijn toe aan de vervanging van de toplaag
Interne Kennung: 1