2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zajištění těžební činnosti pro lesy Města Krupka
Beschreibung: Předmět veřejné zakázky spočívá v poskytování služeb těžby dříví: strojní těžba nebo těžba ručním nářadím výběrem jednotlivých stromů i plošnou sečí v porostech věku nad 40 let, odvětvení, krácení na sortimenty, ukládání sortimentů do hrání, soustřeďování vyvážecí soupravou na odvozní místo na průměrnou vzdálenost 500 m, ukládání dohrání na lesních skládkách podle sortimentů; porosty jsou s podrostem - přirozenou obnovou i bez, v části porostů bude nutné stromy předkacovat pracovníky zhotovitele - těžař s JMP, podle pokynů zadavatele je povinen v části porostů provést směrové kácení vzrostlých stromů určených k těžbě ručním nářadím (těžař s JMP) namísto kácení harvestorem. Cílem této zakázky je uzavření rámcové dohody na dobu 4 let. Dodavatel bude provádět předmět plnění formou dílčích plnění, tak jak je uvedeno v Závazném vzoru rámcové dohody. Předpokládaný rozsah těžby činí okolo cca 3.200 m3/rok. Podrobnější informace jsou uvedeny v dalších částech zadávacích podmínek, resp. v přílohách zadávací dokumentace, jimiž je Závazný vzor rámcové dohody.
Interne Kennung: Zajištění těžební činnosti pro lesy Města Krupka
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77210000 Holzgewinnung
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje právo na každoroční uzavření dodatku ke smlouvě, na základě kterého dojde k navýšení jednotkových cen v důsledku inflace.