24360-2026 - Wettbewerb
Belgien – Feuerwehruniformen – Hulpverleningszone Zuid-Oost. Aankoopcentrale voor de raamovereenkomst voor de aankoop van kledij ten behoeve van de dringende geneeskundige hulpverlening voor een periode van 4 jaar
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelHulpverleningszone Zuid-Oost. Aankoopcentrale voor de raamovereenkomst voor de aankoop van kledij ten behoeve van de dringende geneeskundige hulpverlening voor een periode van 4 jaar
BeschreibungHulpverleningszone Zuid-Oost. Aankoopcentrale voor de raamovereenkomst voor de aankoop van kledij ten behoeve van de dringende geneeskundige hulpverlening voor een periode van 4 jaar
Interne KennungPPP091-5119/6015/25/HVZ-59
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35811100 Feuerwehruniformen
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung25/HVZ-59_1
Optionen
Beschreibung der OptionenVereiste opties (- Post 11 [Vereiste optie] BEDRUKKING POLO MET STAR OF LIFE: De POLO wordt bedrukt met een star of life van minimum 75 mm op 75 mm ter hoogte van de rechterborst (juiste plaats te bespreken met de opdrachtgever) & op de linkerborst (juiste plaats te bespreken met de opdrachtgever) in gelijkaardige grootte een logo van de deelnemende entiteit. Centraal op het rugpand wordt de POLO bedrukt met een star of life van dezelfde kleur met afmetingen van minimum 150mm x 150mm (juiste plaats te bespreken met de opdrachtgever). - Post 12 [Vereiste optie]: BEDRUKKING T-SHIRT MET STAR OF LIFE: De T-SHIRT wordt bedrukt met een star of life van minimum 75 mm op 75 mm ter hoogte van de rechterborst (juiste plaats te bespreken met de opdrachtgever) & op de linkerborst (juiste plaats te bespreken met de opdrachtgever) in gelijkaardige grootte een logo van de deelnemende entiteit. Centraal op het rugpand wordt de T-SHIRT bedrukt met een star of life van dezelfde kleur met afmetingen van minimum 150mm x 150mm (juiste plaats te bespreken met de opdrachtgever) - Post 13 [Vereiste optie]: BEDRUKKING SWEATER MET STAR OF LIFE: De SWEATER wordt bedrukt met een star of life van minimum 75 mm op 75 mm ter hoogte van de rechterborst (juiste plaats te bespreken met de opdrachtgever) & op de linkerborst (juiste plaats te bespreken met de opdrachtgever) in gelijkaardige grootte een logo van de deelnemende entiteit. Centraal op het rugpand wordt de SWEATER bedrukt met een star of life van dezelfde kleur met afmetingen van minimum 150mm x 150mm (juiste plaats te bespreken met de opdrachtgever) - Post 14 [Vereiste optie] NAAMSVERMELDING DEELNEMENDE ENTITEIT OP INTERVENTIEBROEK: Op de INTERVENTIEBROEK wordt aan de buitenzijde vooraan of op de zijkant de naam van de inschrijvende entiteit geborduurd of gelijkwaardig aangebracht.)