See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawę wraz z wdrożeniem Oprogramowania PAM (Privileged Access Management)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z wdrożeniem Oprogramowania PAM (Privileged Access Management) wraz z Gwarancją na okres 48 miesięcy. Zakres zamówienia : 1. dostawa Oprogramowania umożliwiającego jednoczesną pracę 300 użytkowników wewnętrznych oraz 10 administratorów Zamawiającego, 2. wdrożenie Oprogramowania zgodnie z wymaganiami opisanymi w Rozdziale III Tomu III SWZ - OPZ, 3. przeprowadzenie przeszkolenia dla grupy administratorów (w liczbie od 10 do 12 osób) wskazanych przez Zamawiającego, zgodnie z wymaganiami opisanymi w Rozdziale V Tomu III SWZ - OPZ, 4. opracowanie i dostarczenie Dokumentacji; 5. świadczenie Gwarancji dla Oprogramowania, zgodnie z wymaganiami opisanymi w Rozdziale IV Tomu III SWZ - OPZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Tomie II i III SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 83634-2026
Interne Kennung: PN/61/25/HOJL
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: art. 138 ust. 2 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa wraz z wdrożeniem Oprogramowania PAM (Privileged Access Management)