2. Verfahren
Verfahren
Titel: Upgrade IT infrastruktury – dodávka síťových zařízení
Beschreibung: Předmětem této zakázky je dodání aktivních přepínačů a služby ve formě zejména výměny, implementace a konfigurace těchto nových zařízení a jejich technické podpory a záruky.
Interne Kennung: 194/25/OCN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001