See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy produktów leczniczych , wyrobów medycznych oraz środków specjalnego przeznaczenia żywieniowego.
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest zamówienie na dostawy produktów leczniczych , wyrobów medycznych oraz środków specjalnego przeznaczenia żywieniowego zgodnie z zał. nr 3 oraz wzorem umowy. .
Vorherige Bekanntmachung: 523337-2024
Interne Kennung: 9/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel, 15880000 Besondere Nahrungsmittel
5. Los
Los: LOT-0079
Titel: 72. Produkty lecznicze
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest zamówienie na dostawy produktów leczniczych zgodnie z zał. nr 3 oraz wzorem umowy.
Interne Kennung: Pakiet 72
Los: LOT-0080
Titel: 73. Produkty lecznicze
Interne Kennung: Pakiet 73
Los: LOT-0081
Titel: 74. Produkty lecznicze
Interne Kennung: Pakiet 74
Los: LOT-0082
Titel: 75. Produkty lecznicze
Interne Kennung: Pakiet 75
Los: LOT-0083
Titel: 76. Produkty lecznicze
Interne Kennung: Pakiet 76
Los: LOT-0084
Titel: 77. Produkty lecznicze
Interne Kennung: Pakiet 77
Los: LOT-0085
Titel: 78. Produkty lecznicze
Interne Kennung: Pakiet 78
Los: LOT-0086
Titel: 79. Produkty lecznicze
Interne Kennung: Pakiet 79
Los: LOT-0087
Titel: 80. Produkty lecznicze
Interne Kennung: Pakiet 80
Los: LOT-0088
Titel: 81. Produkty lecznicze
Interne Kennung: Pakiet 81
Los: LOT-0089
Titel: 82. Produkty lecznicze
Interne Kennung: Pakiet 82
Los: LOT-0090
Titel: 83. Produkty lecznicze
Interne Kennung: Pakiet 83
Los: LOT-0091
Titel: 84. Produkty lecznicze
Interne Kennung: Pakiet 84
Los: LOT-0092
Titel: 85. Produkty lecznicze
Interne Kennung: Pakiet 85
Los: LOT-0093
Titel: 86. Produkty lecznicze
Interne Kennung: Pakiet 86
Los: LOT-0094
Titel: 87. Produkty lecznicze
Interne Kennung: Pakiet 87
Los: LOT-0095
Titel: 88. Produkty lecznicze
Interne Kennung: Pakiet 88
Los: LOT-0096
Titel: 89. Produkty lecznicze
Interne Kennung: Pakiet 89
Los: LOT-0097
Titel: 90. Środki specjalnego przeznaczenia żywieniowego
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest zamówienie na dostawy środków specjalnego przeznaczenia żywieniowego zgodnie z zał. nr 3 oraz wzorem umowy.
Interne Kennung: Pakiet 90
Haupteinstufung (cpv): 15880000 Besondere Nahrungsmittel
Los: LOT-0098
Titel: 91. Produkty lecznicze
Interne Kennung: Pakiet 91