2. Verfahren
Verfahren
Titel: Údržba a opravy elektro – slaboproud
Beschreibung: Předmětem plnění veřejných zakázek zadávaných v zavedeném DNS bude zajištění údržby a oprav (vč. Souvisejících dodávek) slaboproudých elektrických zařízení, náležících k infrastruktuře ŘSD s.p., pro zajištění spolehlivého provozu, s důrazem na zajištění bezporuchovosti telematických systémů (SOS hlásky TCS IP, kamerový systém, meteostanice, automatické sčítače, informační portály, PDZ meteo a teploměr, závory na sjezdech, BK a MX rozvaděče, RM3, EZS, dispečerské zařízení, IT serverovna, ASIM – sčítače a detekce jízdy v protisměru, detekce obsazenosti parkoviště) ve správě jednotlivých útvarů Zadavatele, zejména v technologických místnostech a dispečinku SSÚD.
Vorherige Bekanntmachung: 736790-2023
Interne Kennung: 01CS-000378
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50532400 Reparatur und Wartung von Stromverteilungsanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Telematika NIV - D5 Servis a údržba elektro - slaboproud 2025 - 2026_SSÚD 9
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky v zavedeném DNS bude zajištění bezporuchové funkčnosti telematických systémů na dálnici D6 z důvodu zachování bezpečnosti silničního provozu na dálnici. Jedná se o tato zařízení: 1. SOS hlásky 2. Kamerový systém 3. Meteostanice 4. Automatické sčítače 5. PDZ meteo a ZPI teploměr 6. EZS 7. BK a MX rozvaděče 8. IT serverovna 9. WIM 10. Kabelové vedení a napájecí body 11. RM3 12. Dispečerské zařízení 13. Dálkový dohled a Servisní a poruchová služba.
Interne Kennung: 20ZA-003535