243682-2025 - Ergebnis
Niederlande – Dienstleistungen des Gesundheits- und Sozialwesens – Wmo: Huishoudelijke ondersteuning, Begeleiding, Dagbesteding en Kortdurend verblijf
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Sonderregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWmo: Huishoudelijke ondersteuning, Begeleiding, Dagbesteding en Kortdurend verblijf
BeschreibungHet doel van deze Inkoopprocedure is het sluiten van overeenkomsten met Aanbieders van Huishoudelijke Ondersteuning, Begeleiding, Dagbesteding en Kortdurend verblijf in het kader van de Wmo. De aanleiding van deze Inkoop is het van rechtswege beëindigen van de huidige overeenkomsten. Binnen scope opdracht Deze opdracht heeft betrekking op de Inkoop van geïndiceerde Wmo-ondersteuning, te weten: Huishoudelijke Ondersteuning Begeleiding Dagbesteding Kortdurend verblijf
Interne Kennung2140383
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zentrale Elemente des VerfahrensGelet op de omvang van de opdracht, de aard van de opdracht en de karakteristieken van de leveranciersmarkt, is voor de Inkoop van deze opdracht gekozen voor de procedure voor Sociale & Andere Specifieke diensten (SAS), artikel 2.38 Aanbestedingswet 2012.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85000000 Dienstleistungen des Gesundheits- und Sozialwesens
5. Los
LosLOT-0001
TitelHuishoudelijke ondersteuning
BeschreibungAanbieders dienen beide producten (Huishoudelijke Ondersteuning en HHT) te leveren. Inschrijven op één product is niet mogelijk binnen dit perceel.
Interne Kennung21403831
LosLOT-0002
TitelBegeleiding
BeschreibungAanbieders kunnen zich Inschrijven voor alle drie de producten: Begeleiding Praktisch, Basis en Specialistisch. Bij een Inschrijving op Specialistisch moet de Aanbieder ook Basis en Praktisch leveren. Bij een Inschrijving op Basis moet de Aanbieder ook Praktisch leveren. Inschrijven op alleen het product Begeleiding Praktisch is mogelijk.
Interne Kennung21403832
LosLOT-0003
TitelDagbesteding
BeschreibungAanbieders kunnen zich voor één of beide producten Inschrijven.
Interne Kennung21403833
LosLOT-0004
TitelKortdurend verblijf
BeschreibungAanbieders kunnen zich enkel op het product Kortdurend verblijf Inschrijven.
Interne Kennung21403834