243683-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Lager – Konsignační sklad ložisek
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKonsignační sklad ložisek
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je zajištění dodávek ložisek pro potřeby zadavatele, a to prostřednictvím konsignačního skladu. Předmětem veřejné zakázky je též zajištění dopravy dodávek ložisek až do místa konsignačního skladu. Veřejná zakázka není rozdělena na části. Předmět plnění této veřejné zakázky je podrobněji specifikován v závazném návrhu Rámcové dohody, který tvoří Přílohu č. 2 zadávací dokumentace. Bližší informace o veřejné zakázce jsou obsaženy v zadávací dokumentaci a jejich přílohách.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44440000 Lager
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungKonsignační sklad ložisek