2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sil. I. tř. Pardubického kraje, okr. PCE, sečení
Beschreibung: Předmětem zakázky je sečení travních porostů podél silnic I. třídy v Pardubickém kraje, v okrese Pardubice po dobu 24 měsíců – 3 x do roka.
Interne Kennung: 11PU-005183
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77314000 Grundstückspflege
5. Los
Los: LOT-0001