2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Přeložka silnice III/4701 Šenov, ul. Václavovická – zpracování projektové dokumentace“
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je zpracování všech stupňů projektových dokumentací dle standardů služeb ČKAIT. Jedná se o provedení kompletní projekční a inženýrské činnosti a zajištění všech potřebných rozhodnutí včetně nabytí právní moci, zajištění jiných opatření orgánů veřejné správy či jiných úkonů umožňujících realizaci záměru pod názvem „Přeložka silnice III/4701 Šenov, ul. Václavovická (propojení silnice II/478 ul. Datyňská a III/4701 ul. Václavovická)“ (dále též „stavba“) v souladu s obecně závaznými právními předpisy, zejména zákonem č. 283/2021 Sb., dále též stavební zákon včetně zastupování v příslušných řízeních. Předmětem plnění je zejména: • vypracování všech potřebných projektových dokumentací a zajištění vydání pravomocných správních rozhodnutí (případně zajištění účinných veřejnoprávních smluv nahrazujících správní rozhodnutí) umožňujících: - veškeré průzkumy zajišťující výstavbu nové komunikace, - spolupráci se zadavatelem při výkupu pozemků dotčených realizací investičního záměru - výstavbu jednotlivých řadů technické infrastruktury s napojením na stávající technickou infrastrukturu, - realizaci tzv. vyvolaných (vynucených) investic (např. přeložek stávající technické infrastruktury), - vypracování všech potřebných projektových dokumentací pro vydání povolení záměru (dále též „DSP“) • vypracování všech potřebných projektových dokumentací pro provádění stavby (dále též „DPS“), • výkon autorského dozoru v souladu s touto smlouvou (dále též „výkon AD“);
Interne Kennung: „Přeložka silnice III/4701 Šenov, ul. Václavovická – zpracování projektové dokumentace“
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0001