2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie prac związanych z pielęgnacją zieleni w Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy, na „Obszarach A, B, C” w okresie od kwietnia 2026 r. do marca 2028 r.
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia składa się z 3 części i obejmuje: 1) Wykonanie prac związanych z pielęgnacją zieleni w Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy na „Obszarze A”(część 1 zamówienia); 2) Wykonanie prac związanych z pielęgnacją zieleni w Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy na „Obszarze B”(część 2 zamówienia); 3) Wykonanie prac związanych z pielęgnacją zieleni w Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy na „Obszarze C”(część 3 zamówienia). 2. Przedmiot zamówienia określają: 1) Warunki realizacji umowy oraz standardy jakościowe wykonania prac - załącznik nr 1 do SWZ; 2) Projektowane postanowienia umowy – załącznik 2 do SWZ; 3) Wykaz prac wraz z cenami jednostkowymi – załącznik nr 3a do SWZ (część 1 zamówienia), załącznik nr 3b do SWZ (część 2 zamówienia), załącznik nr 3c do SWZ (część 3 zamówienia); 4) Wykaz obiektów - załącznik nr 4a (część 1 zamówienia), 4b (część 2 zamówienia), 4c (część 3 zamówienia).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77000000 Dienstleistungen in Landwirtschaft, Forstwirtschft, Gartenbau, Aquakultur und Bienenzucht
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wykonanie prac związanych z pielęgnacją zieleni w Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy – na „Obszarze A” (część 1 zamówienia)
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie prac związanych z pielęgnacją zieleni w Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy na „Obszarze A”(część 1 zamówienia); Przedmiot zamówienia określają: 1) Warunki realizacji umowy oraz standardy jakościowe wykonania prac - załącznik nr 1 do SWZ; 2) Projektowane postanowienia umowy – załącznik 2 do SWZ; 3) Wykaz prac wraz z cenami jednostkowymi – załącznik nr 3a do SWZ (część 1 zamówienia); 4) Wykaz obiektów - załącznik nr 4a (część 1 zamówienia).
Los: LOT-0002
Titel: Wykonanie prac związanych z pielęgnacją zieleni w Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy – na „Obszarze B” (część 2 zamówienia).
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie prac związanych z pielęgnacją zieleni w Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy na „Obszarze B”(część 2 zamówienia); Przedmiot zamówienia określają: 1) Warunki realizacji umowy oraz standardy jakościowe wykonania prac - załącznik nr 1 do SWZ; 2) Projektowane postanowienia umowy – załącznik 2 do SWZ; 3) Wykaz prac wraz z cenami jednostkowymi – załącznik nr 3b do SWZ (część 2 zamówienia); 4) Wykaz obiektów - załącznik nr 4b (część 2 zamówienia).
Los: LOT-0003
Titel: Wykonanie prac związanych z pielęgnacją zieleni w Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy – na „Obszarze C” (część 3 zamówienia).
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie prac związanych z pielęgnacją zieleni w Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy na „Obszarze C”(część 3 zamówienia). Przedmiot zamówienia określają: 1) Warunki realizacji umowy oraz standardy jakościowe wykonania prac - załącznik nr 1 do SWZ; 2) Projektowane postanowienia umowy – załącznik 2 do SWZ; 3) Wykaz prac wraz z cenami jednostkowymi – załącznik nr 3c do SWZ (część 3 zamówienia); 4) Wykaz obiektów - załącznik nr 4c (część 3 zamówienia).