See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: TRANSFORMACJA CYFROWA SPZOZ W AUGUSTOWIE – CYFRYZACJA I INTEGRACJA SYSTEMÓW MEDYCZNYCH WRAZ Z AI ORAZ PODNIESIENIE POZIOMU CYBERBEZPIECZEŃSTWA W RAMACH INWESTYCJI D1.1.2 KPO - „ROZBUDOWA I INTEGRACJA SYSTEMU HIS”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn.: „Rozbudowa i integracja systemu HIS” polegającego w szczególności na: 2. W zakres zamówienia wchodzi modernizacja i rozbudowa szpitalnego SI polegającego na : 1. Świadczenie usług asysty technicznej, nadzoru oraz wsparcie systemów EDM, HIS, Portal Pacjenta posiadanych przez Zamawiającego na okres 36 miesięcy 2 Realizacja integracji systemów Zamawiającego HIS z systemem RIS dla pracowni TK i RTG w celu zapewnienia indeksacji EDM do platformy P1. 3 Realizacja integracji systemu HIS Zamawiającego w zakresie obsługi komunikatu ZLK1 4 Aktualizacja środowiska bazodanowego wykorzystywanego przez Zamawiającego 5 Rozszerzenie funkcjonalności systemu HIS posiadanego przez Zamawiającego o moduł automatyzacji rozliczeń 6 Rozszerzenie funkcjonalności systemu HIS posiadanego przez Zamawiającego o moduł „Pakiet Tworzenie Dokumentów (walidator dokumentów)” 7 Rozszerzenie funkcjonalności systemu HIS posiadanego przez Zamawiającego o moduł „Obchód mobilny” 8 Rozszerzenie funkcjonalności systemu HIS posiadanego przez Zamawiającego o moduł indeksacji zaległych kart informacyjnych 9 Rozbudowa systemu HIS w zakresie integracji PUI 1) świadczenie usług gwarancyjnych (gwarancji) oraz usługi nadzoru autorskiego, 2) świadczenie usługi asysty technicznej. 2. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projekcie umowy stanowiącym załącznik nr 2 do zaproszenia oraz w załączniku nr1 do zaproszenia- Opis przedmiotu zamówienia. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr1 do zaproszenia- Opis przedmiotu zamówienia oraz Załącznik nr 2 do zaproszenia – Projekt umowy.
Interne Kennung: DA.251.3.2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn.: „Rozbudowa i integracja systemu HIS” polegającego w szczególności na: 2. W zakres zamówienia wchodzi modernizacja i rozbudowa szpitalnego SI polegającego na : 1. Świadczenie usług asysty technicznej, nadzoru oraz wsparcie systemów EDM, HIS, Portal Pacjenta posiadanych przez Zamawiającego na okres 36 miesięcy 2 Realizacja integracji systemów Zamawiającego HIS z systemem RIS dla pracowni TK i RTG w celu zapewnienia indeksacji EDM do platformy P1. 3 Realizacja integracji systemu HIS Zamawiającego w zakresie obsługi komunikatu ZLK1 4 Aktualizacja środowiska bazodanowego wykorzystywanego przez Zamawiającego 5 Rozszerzenie funkcjonalności systemu HIS posiadanego przez Zamawiającego o moduł automatyzacji rozliczeń 6 Rozszerzenie funkcjonalności systemu HIS posiadanego przez Zamawiającego o moduł „Pakiet Tworzenie Dokumentów (walidator dokumentów)” 7 Rozszerzenie funkcjonalności systemu HIS posiadanego przez Zamawiającego o moduł „Obchód mobilny” 8 Rozszerzenie funkcjonalności systemu HIS posiadanego przez Zamawiającego o moduł indeksacji zaległych kart informacyjnych 9 Rozbudowa systemu HIS w zakresie integracji PUI 1) świadczenie usług gwarancyjnych (gwarancji) oraz usługi nadzoru autorskiego, 2) świadczenie usługi asysty technicznej. 2. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projekcie umowy stanowiącym załącznik nr 2 do zaproszenia oraz w załączniku nr1 do zaproszenia- Opis przedmiotu zamówienia. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr1 do zaproszenia- Opis przedmiotu zamówienia oraz Załącznik nr 2 do zaproszenia – Projekt umowy. Przedmiot zamówienia jest dofinansowany w ramach inwestycji D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia” Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO).
Interne Kennung: DA.251.4.2026