2. Verfahren
Verfahren
Titel: ROVK Leveren en plaatsen speeltoestellen
Beschreibung: De Gemeente wil een raamovereenkomst aangaan voor de levering en plaatsing van speeltoestellen, sport- en beweegtoestellen voor de openbare ruimte. De speeltoestellen en sport- en beweegtoestellen worden in deze aanbesteding verder benoemd als speeltoestel. Het gaat in dit geval om renovatie van bestaande locaties en aanleggen nieuwe speellocaties. Binnen de raamovereenkomst worden vijf (5) Opdrachtnemers geselecteerd. Per speellocatie kunnen één of meerdere speeltoestellen worden geleverd en geplaatst. -
Interne Kennung: 022-2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 37535200 Spielplatzausrüstungen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De Gemeente wil een raamovereenkomst aangaan voor de levering en plaatsing van speeltoestellen, sport- en beweegtoestellen voor de openbare ruimte. De speeltoestellen en sport- en beweegtoestellen worden in deze aanbesteding verder benoemd als speeltoestel. Het gaat in dit geval om renovatie van bestaande locaties en aanleggen nieuwe speellocaties. Binnen de raamovereenkomst worden vijf (5) Opdrachtnemers geselecteerd. Per speellocatie kunnen één of meerdere speeltoestellen worden geleverd en geplaatst.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De raamovereenkomst gaat in op 15 juni 2025 en eindigt op 14 juni 2027. Na het verstrijken van de looptijd kan de raamovereenkomst optioneel eenzijdig door de Gemeente worden verlengd met drie (3) periodes van twee (2) jaar. Uiterlijk 3 maanden voor het verstrijken van de raamovereenkomst wordt hierover vanuit de Gemeente schriftelijk uitsluitsel gegeven.