243848-2025 - Ergebnis
Tschechien – Dienstleistungen in der Forstwirtschaft – Dynamický nákupní systém - Těžební činnost pro LMB 2022-2026
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDynamický nákupní systém - Těžební činnost pro LMB 2022-2026
BeschreibungPředmětem DNS a následně zadávaných zakázek v rámci zavedeného DNS budou běžné , obecně dostupné služby související s těžební činností, a to v lesních porostech obhospodařovaných zadavatelem. Předmět plnění jednotlivých veřejných zakázek zadávaných v rámci zavedeného DNS je blíže specifikován v obchodních a platebních podmínkách, obecně (Příloha č. 3 dokumentace zadávacího řízení - Návrh Smlouvy) a ve specifikaci předmětu plnění (Příloha č. 4) a dále také ve výzvě k podání nabídek k jednotlivé veřejné zakázce zadávané v DNS.
Vorherige Bekanntmachung656861-2023
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des VerfahrensPředmětem DNS a následně zadávaných zakázek v rámci zavedeného DNS budou běžné , obecně dostupné služby související s těžební činností, a to v lesních porostech obhospodařovaných zadavatelem. Předmět plnění jednotlivých veřejných zakázek zadávaných v rámci zavedeného DNS je blíže specifikován v obchodních a platebních podmínkách, obecně (Příloha č. 3 dokumentace zadávacího řízení - Návrh Smlouvy) a ve specifikaci předmětu plnění (Příloha č. 4) a dále také ve výzvě k podání nabídek k jednotlivé veřejné zakázce zadávané v DNS.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
5. Los
LosLOT-0002
Interne KennungDynamický nákupní systém - Těžební činnost pro LMB 2022-2026