See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pojištění majetku, vozidel, odpovědnosti za škodu pojištění stavebně-montážních činností společnosti Technologie hlavního města Prahy, a.s.
Beschreibung: Předmětem Veřejné zakázky je uzavření pěti pojistných smlouv za účelem pojištění majetku.
Interne Kennung: EU_04_2025_ONŘ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66510000 Versicherungen, 66515200 Vermögensversicherungen, 66516000 Haftpflichtversicherungen, 66514110 Kraftfahrzeugversicherungen, 66514000 Fracht- und Transportversicherungen, 66515000 Schaden- oder Verlustversicherungen, 66516500 Berufshaftplichtversicherungen, 66519000 Maschinenbetriebsversicherungen, Zusatzversicherungen, Schadenregulierung, Schadensabwicklung, versicherungsmathematische Leistungen und Verwaltung von Bergungen
5. Los
Los: LOT-0005
Titel: Stavebně-montážní pojištění
Beschreibung: Stavebně-montážní pojištění
Interne Kennung: 5
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si vyhrazuje, že v případě, že se v době účinnosti pojistné smlouvy zvýší pojistná hodnota pojištěného majetku pořízením nového majetku nebo zhodnocením stávajícího pojištěného majetku, a tím i pojistná částka o méně než 10 % oproti původním pojistným částkám majetku platným ke dni uzavření pojistné smlouvy, bude takový majetek automaticky zahrnut do pojištění, aniž by tímto došlo ke zvýšení pojistného. Zadavatel oznámí nabytí nového majetku nebo zvýšení hodnoty stávajícího majetku vybranému dodavateli (pojistiteli) společně s výší pojistné částky odpovídající takové změně v majetku. Zadavatel si dále vyhrazuje, že v případě, že se v době účinnosti pojistné smlouvy zvýší pojistná hodnota pojištěného majetku pořízením nového majetku nebo zhodnocením stávajícího pojištěného majetku, a tím pojistná částka dosáhne 10 % či se zvýší o více než 10 %, avšak maximálně o 20 % oproti původním pojistným částkám majetku platným ke dni uzavření pojistné smlouvy, bude takovýto uvedený majetek automaticky zařazen do pojištění, přičemž výše pojistného bude stanovena na základě sazebníku vybraného dodavatele (pojistitele), jež bude součástí pojistné smlouvy. Takový majetek bude případně pojištěn na základě dodatku k této pojistné smlouvě. 6.22 Zadavatel si dle § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje možnost změny dodavatele a možnost uzavřít pojistnou smlouvu s dodavatelem, který se umístil jako další v pořadí v průběhu hodnocení nabídek v zadávacím řízení k Veřejné zakázce (tj. umístil se na místě za vybraným dodavatelem), a to v případě, kdy uzavřená pojistná smlouva s vybraným dodavatelem bude ukončena z některého z níže uvedených důvodů, a sice: a) dohodou smluvních stran v důsledku nesplnění povinností dodavatele, b) odstoupením od pojistné smlouvy z důvodů dle § 223 odst. 2 ZZVZ, c) odstoupením od pojistné smlouvy kteroukoli ze smluvních stran z důvodů stanovených v pojistné smlouvě a dle příslušných ustanovení zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, ve znění pozdějších předpisů (zejména § 2001 a násl. a § 2106 a násl. Občanského zákoníku), d) v případě zániku účasti některého z dodavatelů v případě společné účasti dodavatelů dle § 82 ZZVZ, e) v případě prohlášení insolvence na dodavatele, vstupu dodavatele do likvidace, vydání rozhodnutí o úpadku na dodavatele, f) v důsledku zániku dodavatele, který je právnickou osobou nebo smrtí, je-li fyzickou osobou.
Los: LOT-0004
Titel: Flotilové pojištění (pojištění služebních vozidel)
Beschreibung: Flotilové pojištění (pojištění služebních vozidel)
Interne Kennung: 4
Haupteinstufung (cpv): 66514110 Kraftfahrzeugversicherungen
Beschreibung der Optionen: Zadavatel uvádí, že v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ, si vyhrazuje změnu rozsahu služeb ve vztahu ke 4. části VZ, a to v návaznosti na průběh plnění pojistné smlouvy na pojištění flotily, kdy má dojít k dodání dalších vozidel (Příloha č. 4 ZD – Sestava zasmluvněných vozidel), na které je již uzavřena kupní smlouva. Výše pojistného těchto vozidel bude stanovena na základě sazebníku vybraného dodavatele (pojistitele). Pojistné za tyto vozidla bude okamžitě zařazeno do pojištění poté, co bude pojistitelovi oznámena skutečnost, že vozidla z výše uvedeného seznamu převzal, a to bez nutnosti sepisování dodatku. Zadavatel si vyhrazuje, že pojistné za každé další nově pořízené vozidlo ze strany Zadavatele v době účinnosti pojistné smlouvy, které není uvedené v aktuální sestavě vozidel ani v sestavě zasmluvněných vozidel, bude automaticky zařazeno do pojištění, přičemž výše pojistného bude stanovena na základě sazebníku vybraného dodavatele (pojistitele), jež bude součástí pojistné smlouvy, a to dle sazby pojistného pro vozidla stejného druhu, kategorie a výbavy. Zadavatel stanoví, že předmětná vyhrazená změna se uplatní ve vztahu k nárůstu počtu vozidel o max. 50 % oproti původnímu počtu vozidel ke dni uzavření pojistné smlouvy. V případě, že nárůst počtu vozidel oproti původnímu počtu vozidel ke dni uzavření pojistné smlouvy bude činit více než 50 % nebo v případě, že nově pořízená vozidla nebude možné podřadit pod některou z kategorií uvedenou v sazebníku vybraného dodavatele (pojistitele) v pojistné smlouvě a na základě tohoto stanovit výši pojistného pro nově pořízená vozidla, vyhrazuje si Zadavatel právo pojistit taková vozidla na základě využití opčního práva dle této Zadávací dokumentace. 6.22 Zadavatel si dle § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje možnost změny dodavatele a možnost uzavřít pojistnou smlouvu s dodavatelem, který se umístil jako další v pořadí v průběhu hodnocení nabídek v zadávacím řízení k Veřejné zakázce (tj. umístil se na místě za vybraným dodavatelem), a to v případě, kdy uzavřená pojistná smlouva s vybraným dodavatelem bude ukončena z některého z níže uvedených důvodů, a sice: a) dohodou smluvních stran v důsledku nesplnění povinností dodavatele, b) odstoupením od pojistné smlouvy z důvodů dle § 223 odst. 2 ZZVZ, c) odstoupením od pojistné smlouvy kteroukoli ze smluvních stran z důvodů stanovených v pojistné smlouvě a dle příslušných ustanovení zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, ve znění pozdějších předpisů (zejména § 2001 a násl. a § 2106 a násl. Občanského zákoníku), d) v případě zániku účasti některého z dodavatelů v případě společné účasti dodavatelů dle § 82 ZZVZ, e) v případě prohlášení insolvence na dodavatele, vstupu dodavatele do likvidace, vydání rozhodnutí o úpadku na dodavatele, f) v důsledku zániku dodavatele, který je právnickou osobou nebo smrtí, je-li fyzickou osobou. Zadavatel si dle § 100 odst. 3 ZZVZ vyhrazuje využití opčního práva na poskytnutí dalších služeb pojištění ve vztahu ke 4. části veřejné zakázky, a to nových služeb souvisejících s pojištěním vozidel, pokud jsou tyto nad rámec předmětu vymezeného touto zadávací dokumentací a předmětem plnění pojistné smlouvy. Zadavatel bude oprávněn využít opčního práva ve vztahu ke 4. části veřejné zakázky zejména v případě, že nově pořízená vozidla nebude možné podřadit pod některou z kategorií uvedenou v sazebníku vybraného dodavatele (pojistitele) v pojistné smlouvě a na základě tohoto stanovit výši pojistného pro nově pořízená vozidla. Zadavatel bude dále oprávněn využít opčního práva taktéž ve vztahu k nově pořízeným vozidlům, pokud nárůst počtu vozidel oproti původnímu počtu vozidel ke dni uzavření pojistné smlouvy bude činit více než 50 %.
Los: LOT-0003
Titel: Pojištění odpovědnosti členů orgánů společnosti
Beschreibung: Pojištění odpovědnosti členů orgánů společnosti
Interne Kennung: 3
Beschreibung der Optionen: 6.22 Zadavatel si dle § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje možnost změny dodavatele a možnost uzavřít pojistnou smlouvu s dodavatelem, který se umístil jako další v pořadí v průběhu hodnocení nabídek v zadávacím řízení k Veřejné zakázce (tj. umístil se na místě za vybraným dodavatelem), a to v případě, kdy uzavřená pojistná smlouva s vybraným dodavatelem bude ukončena z některého z níže uvedených důvodů, a sice: a) dohodou smluvních stran v důsledku nesplnění povinností dodavatele, b) odstoupením od pojistné smlouvy z důvodů dle § 223 odst. 2 ZZVZ, c) odstoupením od pojistné smlouvy kteroukoli ze smluvních stran z důvodů stanovených v pojistné smlouvě a dle příslušných ustanovení zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, ve znění pozdějších předpisů (zejména § 2001 a násl. a § 2106 a násl. Občanského zákoníku), d) v případě zániku účasti některého z dodavatelů v případě společné účasti dodavatelů dle § 82 ZZVZ, e) v případě prohlášení insolvence na dodavatele, vstupu dodavatele do likvidace, vydání rozhodnutí o úpadku na dodavatele, f) v důsledku zániku dodavatele, který je právnickou osobou nebo smrtí, je-li fyzickou osobou.
Los: LOT-0001
Titel: Pojištění majetku
Beschreibung: pojištění majetku
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 66515200 Vermögensversicherungen
Beschreibung der Optionen: V případě, že se v době účinnosti pojistné smlouvy zvýší pojistná hodnota pojištěného majetku pořízením nového majetku nebo zhodnocením stávajícího pojištěného majetku, a tím i pojistná částka o méně než 10 % oproti původním pojistným částkám majetku platným ke dni uzavření pojistné smlouvy, bude takový majetek automaticky zahrnut do pojištění, aniž by tímto došlo ke zvýšení pojistného. Zadavatel oznámí nabytí nového majetku nebo zvýšení hodnoty stávajícího majetku vybranému dodavateli (pojistiteli) společně s výší pojistné částky odpovídající takové změně v majetku. V případě, že se v době účinnosti pojistné smlouvy zvýší pojistná hodnota pojištěného majetku pořízením nového majetku nebo zhodnocením stávajícího pojištěného majetku, a tím pojistná částka dosáhne 10 % či se zvýší o více než 10 %, avšak maximálně o 20 % oproti původním pojistným částkám majetku platným ke dni uzavření pojistné smlouvy, bude takovýto uvedený majetek automaticky zařazen do pojištění, přičemž výše pojistného bude stanovena na základě sazebníku vybraného dodavatele (pojistitele), jež bude součástí pojistné smlouvy. Takový majetek bude případně pojištěn na základě dodatku k této pojistné smlouvě. Zadavatel si dle § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje možnost změny dodavatele a možnost uzavřít pojistnou smlouvu s dodavatelem, který se umístil jako další v pořadí v průběhu hodnocení nabídek v zadávacím řízení k Veřejné zakázce (tj. umístil se na místě za vybraným dodavatelem), a to v případě, kdy uzavřená pojistná smlouva s vybraným dodavatelem bude ukončena z některého z níže uvedených důvodů, a sice: a) dohodou smluvních stran v důsledku nesplnění povinností dodavatele, b) odstoupením od pojistné smlouvy z důvodů dle § 223 odst. 2 ZZVZ, c) odstoupením od pojistné smlouvy kteroukoli ze smluvních stran z důvodů stanovených v pojistné smlouvě a dle příslušných ustanovení zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, ve znění pozdějších předpisů (zejména § 2001 a násl. a § 2106 a násl. Občanského zákoníku), d) v případě zániku účasti některého z dodavatelů v případě společné účasti dodavatelů dle § 82 ZZVZ, e) v případě prohlášení insolvence na dodavatele, vstupu dodavatele do likvidace, vydání rozhodnutí o úpadku na dodavatele, f) v důsledku zániku dodavatele, který je právnickou osobou nebo smrtí, je-li fyzickou osobou.
Los: LOT-0002
Titel: Pojištění podnikatelské odpovědnosti
Beschreibung: Pojištění podnikatelské odpovědnosti
Interne Kennung: 2