2. Verfahren
Verfahren
Titel: Fieldlabs Autonomous Driving
Beschreibung: De opdracht omvat het leveren van uiteenlopende diensten met betrekking tot autonoom vervoer. Voor diensten wordt een overeenkomst gesloten met één (1) leverancier. 1 12 meter bus 5 MPVs en/of Autopilot kits 5 Rijsimulators 5 Remote control units
Interne Kennung: 757
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Het gaat hier om een Europese aanbesteding volgens de openbare procedure.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Voertuigen
Beschreibung: Aankoop van zelfrijdende voertuigen en rijsimulatoren 5 voertuigen 5 rijsimulatoren
Interne Kennung: 1
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34151000 Fahrsimulatoren