2. Verfahren
Verfahren
Titel: Renovatie Boezemgemaal Katwijk
Beschreibung: Voornemen Op basis van bovenstaande overwegingen komt aanbestedende dienst tot de conclusie dat aan FLOWSERVE B.V. de opdracht kan worden verstrekt voor de levering van pomponderdelen en daarmee samenhangende werkzaamheden ten behoeve van het Project Renovatie Boezemgemaal Katwijk en kan worden voorgeschreven als onderaannemer. De waarde van deze opdracht behelst bij benadering € 2.500.000,- excl. BTW. Deze opdracht zal worden verstrekt voor de duur van 36 maanden. Bezwaar Middels deze aankondiging wil het hoogheemraadschap van Rijnland u op de hoogte brengen en in de gelegenheid stellen om hier een gemotiveerd bezwaar tegen aan te tekenen. Indien u bezwaar heeft tegen dit voornemen wordt u verzocht dit uiterlijk 13 februari 2026 via de berichtenmodule van TenderNed kenbaar te maken. Als dit tijdens de bovengenoemde periode geen bezwaar, of geen gegrond bezwaar is ontvangen, is het hoogheemraadschap van Rijnland vrij om over te gaan tot verstrekking van bovengenoemde opdrachten. Hierbij neemt aanbestedende dienst het volgende in overweging: - Het gaat om de levering van vervangingsonderdelen voor een viertal pompen ten behoeve van boezemgemaal Katwijk.; - De opdracht is noodzakelijk, omdat mededinging door andere ondernemers voor deze leveringen en werkzaamheden om technische redenen ontbreekt (sub b2; - Deze ondernemer is de enige die beschikt over het intellectueel eigendom van het pompontwerp en stromingsmodellering, waarvoor geen alternatief bestaat (sub b3). De opdracht bestaat uit de volgende onderdelen: - Het leveren van tenminste 1 en ten hoogste 4 slijtring(en), lagers en seals t.b.v. pompen van het type BCV 350 (24 m3/s), die specifiek voor deze pompen zijn geproduceerd (non-standaard). - Inspectie- en herstelwerkzaamheden van de gehele pompen incl. de daarmee samenhangende demontage, handling en montage. - Het uitvoeren van metingen en CFD analyses voor het verminderen van cavitatie.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42122000 Pumpen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Deze aanbesteding heeft geen percelen
Beschreibung: Technische redenen De aanbestedende dienst, het hoogheemraadschap van Rijnland, maakt gebruik van de uitzonderingsgrond, omdat FLOWSERVE B.V. wegens technische redenen de enige ondernemer is die, vanwege intellectueel eigendom, pomponderdelen kan leveren en daarmee samenhangend de onderhoudsanalyse kan doen (ex artikel 2.32, lid 1, onder b, sub 2 Aw). Die technische redenen maken dat geen redelijk alternatief beschikbaar is, zodat de opdracht voor de levering van pomponderdelen alleen maar door FLOWSERVE B.V. kan worden uitgevoerd. Hierbij neemt aanbestedende dienst het volgende in overweging: - Het gaat om de levering van vervangingsonderdelen voor een viertal pompen ten behoeve van boezemgemaal Katwijk.; - De opdracht is noodzakelijk, omdat mededinging door andere ondernemers voor deze leveringen en werkzaamheden om technische redenen ontbreekt (sub b2; - Deze ondernemer is de enige die beschikt over het intellectueel eigendom van het pompontwerp en stromingsmodellering, waarvoor geen alternatief bestaat (sub b3). De opdracht bestaat uit de volgende onderdelen: - Het leveren van een tenminste 1 en ten hoogste 4 slijtring(en), lagers en seals t.b.v. pompen van het type BCV 350 (24 m3/s), die specifiek voor deze pompen zijn geproduceerd (non-standaard). - Inspectie- en herstelwerkzaamheden van de gehele pompen incl. de daarmee samenhangende demontage, handling en montage. - Het uitvoeren van metingen en CFD analyses voor het verminderen van cavitatie.
Interne Kennung: 1