243894-2026 - Wettbewerb
Polen – Hausmüllbeseitigung – Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu gminy Przedbórz
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOdbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu gminy Przedbórz
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest usługa w zakresie odbierania i zagospodarowania odpadów komunalnych zbieranych w sposób selektywny i zmieszany od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Przedbórz oraz z domków letniskowych lub innych nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe położonych na terenie Gminy Przedbórz, a także obsługa PSZOK-a w okresie od dnia podpisania umowy (nie wcześniej jednak niż od dnia 03.06.2026 r. ) do 31.12.2027 r. 2. Zakres zamówienia obejmuje: 1) odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z: a) nieruchomości zamieszkałych, b) domków letniskowych lub innych nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno – wypoczynkowe; 2) wykonanie w okresie trwania umowy dwóch zbiórek objazdowych w celu zebrania mebli i innych odpadów wielkogabarytowych, zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, zużytych opon (jedna zbiórka w 2026 roku oraz jedna zbiórka w 2027 roku); 3) odbiór odpadów odzieży i tekstyliów bezpośrednio z nieruchomości w systemie objazdowym w ramach zorganizowanej zbiórki – nie rzadziej niż raz na kwartał. Powierzchnia gminy wynosi: 189,94 km2 Łączna liczba osób zameldowanych: 6 536 ( stan na 31.12.2025 r.). Ilość nieruchomości zamieszkałych : 2 005. Domki letniskowe i nieruchomości wykorzystywane na cele rekreacyjno-wypoczynkowe: 105 . Łączna ilość nieruchomości: 2 110. UWAGA ! Zamawiający zastrzega sobie prawo zmiany ilości nieruchomości, z których będą odbierane odpady komunalne. Ich ilość może wzrosnąć lub zmaleć w okresie realizacji zamówienia. 3. Szczegółowo przedmiot zamówienia opisano w Załączniku nr 2 do SWZ.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90513000 Behandlung und Beseitigung ungefährlicher Siedlungs- und anderer Abfälle
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje