243898-2025 - Ergebnis
Tschechien – Teile für Bergbaumaschinen, Maschinen für die Steingewinnung und Baumaschinen – Dodávky brzdových systémů a poskytování servisních činností a dodávek náhradních dílů pro brzdové systémy SVENDBORG
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávky brzdových systémů a poskytování servisních činností a dodávek náhradních dílů pro brzdové systémy SVENDBORG
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky jsou „Dodávky brzdových systémů a poskytování servisních činností a dodávek náhradních dílů pro brzdové systémy SVENBORG“ a zahrnuje dodávky nových systémů a provádění preventivních a havarijních servisních činností, diagnostiky a oprav včetně zajištění dodávek náhradních dílů pro brzdové systémy Svendborg Brakes instalované na strojích a technických zařízeních používaných v lokalitě Doly Bílina a Doly Nástup Tušimice.
Vorherige Bekanntmachung46341-2020
Interne KennungN006/20/V00034038
VerfahrensartVerhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43600000 Teile für Bergbaumaschinen, Maschinen für die Steingewinnung und Baumaschinen
5. Los
LosLOT-0002
BeschreibungDodávky brzdových systémů a poskytování servisních činností a dodávek náhradních dílů pro brzdové systémy SVENDBORG