243904-2025 - Ergebnis
Polen – Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen – Dostawa biodrukarki 3D i mikrotestera tkankowego wraz z rozbudową mikroskopu sił atomowych (AFM) o automatyczny stół z normalizacją na potrzeby realizacji projektu badawczego w IGC PAN
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Sonderregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa biodrukarki 3D i mikrotestera tkankowego wraz z rozbudową mikroskopu sił atomowych (AFM) o automatyczny stół z normalizacją na potrzeby realizacji projektu badawczego w IGC PAN
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa biodrukarki 3D oraz mikrotestera tkankowego wraz z rozbudową mikroskopu sił atomowych (AFM) o automatyczny stół z normalizacją na potrzeby realizacji projektu badawczego w Instytucie Genetyki Człowieka PAN. Przedmiot zamówienia podzielony został na trzy Zadania (Części): a) Część nr 1 - Biodrukarka 3D współosiowa, 6 kanałowa z możliwością wymiany głowic drukujących (1 szt.). Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (SOPZ) zawiera Załącznik nr 2.1. do Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ); b) Część nr 2 - Mikrotester tkankowy do oceny parametrów biodrukowanych konstruktów tkankowych (1 szt.). Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (SOPZ) zawiera Załącznik nr 2.2. do Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ); c) Część nr 3 - Rozbudowa mikroskopu sił atomowych (AFM) o automatyczny stół z normalizacją (1 szt.). Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia ( (SOPZ) zawiera Załącznik nr 2.3. do Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ). 1.1. Dostarczony przedmiot zamówienia musi być kompletny oraz wyposażony w instrukcję obsługi, sterowniki, okablowanie oraz towarzyszące oprogramowanie niezbędne do prawidłowego funkcjonowania tj. uzyskania pełnej funkcjonalności. Przedmiot zamówienia musi być fabrycznie nowy tzn. nieużywany przed dniem dostarczenia. Oferowany przedmiot zamówienia, ani żaden jego element, w dniu sporządzenia oferty nie może być przewidziany przez producenta do wycofania z produkcji lub sprzedaży. 1.2. Dostarczony przedmiot zamówienia musi posiadać wszystkie wymagane prawem krajowym i unijnym dokumenty dopuszczające go do użytku na terenie Polski, musi pochodzić z oficjalnych kanałów dystrybucyjnych producenta. 1.3 Dostarczony przedmiot zamówienia musi być gotowy do eksploatacji bez konieczności montażu przez Zamawiającego dodatkowych urządzeń oraz musi być wyposażony w wystarczającą liczbę przewodów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania urządzenia oraz pozwalający na podłączenie go do standardowych gniazdek zasilających, chyba że w SOPZ zaznaczono inaczej. 1.4. Czas reakcji - maksymalnie do 48 godzin. Przez czas reakcji na zgłoszenie awarii Zamawiający rozumie czas przybycia serwisu do siedziby Zamawiającego, bądź w uzasadnionych przypadkach, wstępną analizę przyczyny awarii poprzez kontakt telefoniczny po stronie
Vorherige Bekanntmachung: 763815-2024
Interne Kennung: PN/IGC/3/KJ/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 - Biodrukarka 3D współosiowa, 6 kanałowa z możliwością wymiany głowic drukujących (1 szt.).
Beschreibung: Drukarka powinna być urządzeniem dostępnym komercyjne, Zamawiający nie dopuszcza zaoferowania prototypu lub urządzenia, w którym wymagana funkcjonalność ma być dodana dopiero w przyszłości. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (SOPZ) zawiera Załącznik nr 2.1. do Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Menge: 1 Stück
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 - Mikrotester tkankowy do oceny parametrów biodrukowanych konstruktów tkankowych (1 szt.).
Beschreibung: Mikrotester tkankowy do oceny parametrów biodrukowanych konstruktów tkankowych - urządzenie do precyzyjnej kompresji, zginania, zrywania oraz rozciągania żywych lub syntetycznych struktur tkankowych. Zamawiający wymaga udokumentowania zastosowania tego urządzenia w co najmniej 10 publikacjach naukowych z listy filadelfijskiej. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (SOPZ) zawiera Załącznik nr 2.2. do Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ).
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3 - Rozbudowa mikroskopu sił atomowych (AFM) o automatyczny stół z normalizacją.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Rozbudowa mikroskopu sił atomowych (AFM) o automatyczny stół z normalizacją. Pakiet rozbudowy zestawu AFM musi zawierać zmotoryzowany stolik do analizy próbek na dużych obszarach, moduł oprogramowania do automatycznego łączenia obrazów mikroskopowych, kontroler CO# do pracy z komórkami i konstruktami tkankowymi w warunkach przeżyciowych. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (SOPZ) zawiera Załącznik nr 2.2. do Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ).