2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wayfinding parkeren & stallen (9-D-0031212-25)
Beschreibung: De garages en stallingen van de gemeente Rotterdam dienen voorzien te zijn van de juiste Wayfinding, zodat gebruikers goed en veilig kunnen oriënteren en navigeren. Daarvoor moeten routes worden ontworpen, producten worden geïnstalleerd of gedemonteerd en dienen bestaande Wayfinding producten worden onderhouden, gerepareerd of vervangen. Voor deze opdracht is de gemeente Rotterdam voornemens middels deze aanbesteding een opdrachtnemer te contracteren.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 51900000 Installation von Lenk- und Steuersystemen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34992200 Verkehrsschilder
5. Los
Los: LOT-0000