Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30192000 Bürobedarf
Erfüllungsort
Land: Niederlande
Ort im betreffenden Land
Zusätzliche Informationen: iHub beschikt over circa 70 locaties voor onderwijs en/of zorg. Van groot tot klein, en met name in de provincies Zuid-Holland, Noord-Holland, Utrecht en Gelderland.
Wert
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30192000 Kantoorbenodigdheden
Plaats van uitvoering
Land: Nederland
Overal in het desbetreffende land
Waarde