243942-2026 - Vorankündigung – Direktvergabe
Polen – Softwarepaket und Informationssysteme – DOSTAWA, WDROŻENIE I INTEGRACJA SYSTEMU PACS/RIS (...) W RAMACH INWESTYCJI D1.1.2: "PRZYSPIESZENIE PROCESÓW TRANSFORMACJI CYFROWEJ OCHRONY ZDROWIA POPRZEZ DALSZY ROZWÓJ USŁUG CYFROWYCH W OCHRONIE ZDROWIA"
Freiwillige Ex-ante-Transparenzbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDOSTAWA, WDROŻENIE I INTEGRACJA SYSTEMU PACS/RIS (...) W RAMACH INWESTYCJI D1.1.2: "PRZYSPIESZENIE PROCESÓW TRANSFORMACJI CYFROWEJ OCHRONY ZDROWIA POPRZEZ DALSZY ROZWÓJ USŁUG CYFROWYCH W OCHRONIE ZDROWIA"
BeschreibungPRZEDMIOTEM ZAMÓWIENIA JEST DOSTAWA, WDROŻENIE I INTEGRACJA SYSTEMU PACS/RIS Z SYSTEMEM HIS ORAZ PLATFORMĄ USŁUG INTEGRACYJNYCH (PUI) W RAMACH PROJEKTU PN. "ROZWÓJ USŁUG CYFROWYCH W SPSK NR 1 IM. PROF. S. SZYSZKO ŚUM W CELU PRZYSPIESZENIA PROCESÓW TRANSFORMACJI CYFROWEJ OCHRONY ZDROWIA" REALIZOWANEGO W RAMACH INWESTYCJI D1.1.2: "PRZYSPIESZENIE PROCESÓW TRANSFORMACJI CYFROWEJ OCHRONY ZDROWIA POPRZEZ DALSZY ROZWÓJ USŁUG CYFROWYCH W OCHRONIE ZDROWIA"
Interne KennungZP/37/WR/2026
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung
5. Los
LosLOT-0001
TitelDOSTAWA, WDROŻENIE I INTEGRACJA SYSTEMU PACS/RIS Z SYSTEMEM HIS ORAZ PLATFORMĄ USŁUG INTEGRACYJNYCH (PUI)
BeschreibungPRZEDMIOTEM ZAMÓWIENIA JEST DOSTAWA, WDROŻENIE I INTEGRACJA SYSTEMU PACS/RIS Z SYSTEMEM HIS ORAZ PLATFORMĄ USŁUG INTEGRACYJNYCH (PUI) W RAMACH PROJEKTU PN. "ROZWÓJ USŁUG CYFROWYCH W SPSK NR 1 IM. PROF. S. SZYSZKO ŚUM W CELU PRZYSPIESZENIA PROCESÓW TRANSFORMACJI CYFROWEJ OCHRONY ZDROWIA" REALIZOWANEGO W RAMACH INWESTYCJI D1.1.2: "PRZYSPIESZENIE PROCESÓW TRANSFORMACJI CYFROWEJ OCHRONY ZDROWIA POPRZEZ DALSZY ROZWÓJ USŁUG CYFROWYCH W OCHRONIE ZDROWIA
Interne KennungDOSTAWA, WDROŻENIE I INTEGRACJA SYSTEMU PACS/RIS Z SYSTEMEM HIS ORAZ PLATFORMĄ USŁUG INTEGRACYJNYCH (PUI)