2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa dostawa energii elektrycznej i świadczenie usługi dystrybucji energii elektrycznej dla obiektów będących w zarządzie Zespołu Opieki Zdrowotnej Nr 2 w Rzeszowie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa energii elektrycznej i świadczenie usługi dystrybucji energii elektrycznej dla obiektów będących w zarządzie Zespołu Opieki Zdrowotnej Nr 2 w Rzeszowie. Szacunkowe zużycie energii rocznie wyniesie 900 531 KWh. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załącznikach do SWZ – Wykaz jednostek będących w zarządzie ZOZ Nr 2 w Rzeszowie oraz Wykaz instalacji fotowoltaicznych, stanowiących integralną część niniejszej SWZ. 2. Szczegółowy opis szacunkowego zużycia energii energetycznej z rozbiciem na taryfy oraz liczbę punktów poboru energii został zawarty w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik do niniejszej SWZ. Załączniki do SWZ stanowią jej integralną część. 3. Przedmiot zamówienia obejmuje usługę kompleksową w rozumieniu art. 3 pkt 30 ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne (t.j. Dz. U. z 2024 r., poz. 266 z późn. zm.), realizowaną na podstawie umowy kompleksowej, polegającą na świadczeniu usługi przesyłania lub dystrybucji oraz sprzedaży energii elektrycznej. 4. Wymagany termin realizacji umowy: od dnia 1 stycznia 2025 r. do dnia 31 grudnia 2026 r., to jest 24 miesiące.
Vorherige Bekanntmachung: 612856-2024
Interne Kennung: ZOZ2.PRZ.271.26.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
Zusätzliche Einstufung (cpv): 65310000 Stromversorgung
5. Los
Los: LOT-0001