See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Nowy Żmigród oraz nieruchomości stanowiących własność Gminy Nowy Żmigród
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności: 1) odbiór wszystkich odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Nowy Żmigród, z nieruchomości stanowiących własność Gminy Nowy Żmigród oraz odbiór odpadów z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, który znajduje się w miejscowości Nowy Żmigród ul. Jasielska 25/4, transport i zagospodarowanie odebranych odpadów tj. odzysk lub unieszkodliwienie, w sposób zapewniający osiągnięcie odpowiednich poziomów recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i recyklingu innymi metodami oraz ograniczenie masy bioodpadów przekazywanych do składowania, o których mowa w ustawie z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (Dz. U. z 2024 r. poz. 399); 2) zagospodarowanie odpadów tj. odzysk lub unieszkodliwienie powinno być zgodne z obowiązującymi przepisami, w szczególności z ustawą z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (Dz. U. z 2023 r. poz. 1587 z późn. zm.) ustawą z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (Dz. U. z 2024 r. poz. 399), Planem Gospodarki Odpadami dla Województwa Podkarpackiego na lata 2020-2026 z perspektywą do 2032 r.; 3) Obsługę Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych zlokalizowanego w Nowym Żmigrodzie.
Vorherige Bekanntmachung: 644406-2024
Interne Kennung: IOŚ.271.1.19.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001