See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pořízení techniky pro kompostárnu Moravská Třebová, lokalita Hamperk: část 1 - rychloběžný drtič, část 2 - třídící lopata
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka techniky (1 ks rychloběžného drtiče a 1 ks třídící lopaty) pro kompostárnu Moravská Třebová, lokalita Hamperk. Veřejná zakázka je rozdělena na 2 části dle § 35 zákona - I. ČÁST: rychloběžný drtič a II. ČÁST: třídící lopata.
Vorherige Bekanntmachung: 44756-2025
Interne Kennung: Pořízení techniky pro kompostárnu Moravská Třebová, lokalita Hamperk
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42000000 Industrielle Maschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: I. ČÁST: rychloběžný drtič
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka techniky - 1 ks rychloběžného drtiče pro kompostárnu Moravská Třebová, lokalita Hamperk.
Interne Kennung: Pořízení techniky pro kompostárnu Moravská Třebová, lokalita Hamperk - I. ČÁST: rychloběžný drtič
Los: LOT-0002
Titel: II. ČÁST: třídící lopata
Beschreibung: Předmětem plnění této části veřejné zakázky je dodávka 1 ks třídící lopaty pro kompostárnu Moravská Třebová, lokalita Hamperk dle technické specifikace.
Interne Kennung: Pořízení techniky pro kompostárnu Moravská Třebová, lokalita Hamperk - II. ČÁST: třídící lopata