See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka mobiliáře pro prostory NKP Pivovaru v Jindřichově Hradci
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky tvořící součást vybavení zrekonstruovaného Zámeckého pivovaru v Jindřichově Hradci mobilním mobiliářem a souvisejícím interiérovým a gastro vybavením (dále jen „Zboží“). Veřejná zakázka je rozdělena na 3 části, a to: - část A – gastro zařízení (dále též jen „Část A“), - část B – vestavěný nábytek a vybavení na míru (atypická výroba) (dále též jen „Část B“), - část C – volný mobiliář (dále též jen „Část C“).
Interne Kennung: Dodávka mobiliáře pro prostory NKP Pivovaru v Jindřichově Hradci
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39000000 Möbel (einschließlich Büromöbel), Zubehör, Haushaltsgeräte (ausgenommen Beleuchtung) und Reinigungsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dodávka mobiliáře pro prostory NKP Pivovaru v Jindřichově Hradci - část A – gastro zařízení
Beschreibung: Dodávka mobiliáře pro prostory NKP Pivovaru v Jindřichově Hradci - část A – gastro zařízení Podrobný popis předmětu plnění veřejné zakázky je uveden v rámci - Projektu interiéru, který tvoří Přílohu č. 6 zadávací dokumentace a je společný pro všechny části veřejné zakázky a - závazný návrh smlouvy, který tvoří Přílohy č. 4a zadávací dokumentace.
Interne Kennung: Část A – gastro zařízení
Haupteinstufung (cpv): 39310000 Verpflegungseinrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39151100 Regalanlagen, 39151200 Werkbänke, 39711000 Elektrische Küchengeräte für den Hausgebrauch
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vyhrazená změna dodavatele Zadavatel je oprávněn ve smyslu ustanovení § 100 odst. 2 ZZVZ a § 222 odst. 10 ZZVZ uzavřít novou smlouvu s jiným dodavatelem (resp. účastníkem zadávacího řízení) na veřejnou zakázku za podmínek popsaných v čl. 18.6 zadávací dokumentace. Vyhrazená změna doby plnění Zadavatel se vyhrazuje změnu doby plnění za podmínek upravených ve Smlouvě.
Los: LOT-0003
Titel: Dodávka mobiliáře pro prostory NKP Pivovaru v Jindřichově Hradci - část C – volný mobiliář
Beschreibung: Dodávka mobiliáře pro prostory NKP Pivovaru v Jindřichově Hradci - část C – volný mobiliář. Podrobný popis předmětu plnění veřejné zakázky je uveden v rámci - Projektu interiéru, který tvoří Přílohu č. 6 zadávací dokumentace a je společný pro všechny části veřejné zakázky a - závazný návrh smlouvy, který tvoří Přílohy č. 4c zadávací dokumentace.
Interne Kennung: Část C – volný mobiliář
Haupteinstufung (cpv): 39153000 Möbel für Konferenzräume
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39113200 Sofas, 39113100 Sessel, 39112000 Stühle, 39156000 Möbel für Warte- und Empfangshallen
Los: LOT-0002
Titel: Dodávka mobiliáře pro prostory NKP Pivovaru v Jindřichově Hradci - část B – vestavěný nábytek a vybavení na míru
Beschreibung: Dodávka mobiliáře pro prostory NKP Pivovaru v Jindřichově Hradci - část B – vestavěný nábytek a vybavení na míru Podrobný popis předmětu plnění veřejné zakázky je uveden v rámci - Projektu interiéru, který tvoří Přílohu č. 6 zadávací dokumentace a je společný pro všechny části veřejné zakázky a - závazný návrh smlouvy, který tvoří Přílohy č. 4b zadávací dokumentace.
Interne Kennung: Část B – vestavěný nábytek a vybavení na míru
Haupteinstufung (cpv): 39151100 Regalanlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39121200 Tische, 39151200 Werkbänke, 39151300 Modulmöbel