2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ingenieursdiensten planfase project Ketelpolder PAGW
Beschreibung: Het uitvoering van de verkennings- en planuitwerkingsfase om de te komen tot een voorkeursalternatief (VKA) en een Voorlopig Ontwerp (VO). Zie bijgevoegde document 'vooraankondiging- Project Ketelpolder PAGW' voor een beknopte toelichting op het project en de opdracht. € 1
Interne Kennung: P24-78 E1021033
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Er worden maximaal 5 partijen geselecteerd voor de gunningsfase
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: planfase ingenieursdiensten project Ketelpolder PAGW
Beschreibung: Zie omschrijving opdracht onder paragraaf 2.1 van deze vooraankondiging 1
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Voorbereiding van de aanbesteding van de realisatiefase. Overige optionele diensten planfase nader te bepalen en worden t.z.t. omschreven in de aanbestedingsdocumenten, welke medio april 2025 worden gepubliceerd.