See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usługi asysty technicznej, konserwacji, rozwoju oraz rozbudowy Systemu ZSOZ
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Świadczenie usługi asysty technicznej, konserwacji, rozwoju oraz rozbudowy Systemu ZSOZ. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera zawarta umowa wraz z załącznikami. 3. W trakcie realizacji Umowy, Zamawiający wymaga zatrudnienia na podstawie umowy o pracę (przez Wykonawcę lub podwykonawcę) osoby/- ób, wykonującej/ych czynności wskazane w § 4 ust. 1 umowy.
Vorherige Bekanntmachung: 778408-2025
Interne Kennung: IT-07-1.271.28.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Świadczenie usługi asysty technicznej, konserwacji, rozwoju oraz rozbudowy Systemu ZSOZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera zawarta umowa wraz z załącznikami.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega możliwość skorzystania z opcji, o której mowa w art. 441 ust. 1 ustawy w zakresie usług rozwoju Systemu jakie świadczyć zobowiązany jest Wykonawca, polegających na dostarczaniu na wniosek Zamawiającego Modyfikacji Systemu, na warunkach określonych w Umowie na okres maksymalnie 36 miesięcy tj. od 20 grudnia 2025 r. maksymalnie do 19 grudnia 2028 r. Zamawiający może skorzystać z opcji, o których mowa powyżej, w zakresie pełnym lub częściowym w zależności od swoich bieżących potrzeb na podstawie zgłoszenia/wniosku, zgodnie z zasadami określonymi w umowie.