2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zprostředkování a nákup reklamních kampaní v sociálních, vyhledávacích a obsahových sítích
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zajištění, tvorba a správa reklamních kampaní v sociálních, vyhledávacích a obsahových sítích a Real Time Bidding (RTB) propagujících zadavatele s cílem posílení image České průmyslové zdravotní pojišťovny (dále jako ČPZP), informování o programech ČPZP a získání nových pojištěnců, včetně vytvoření grafických, interaktivních a textových podkladů pro tyto kampaně. Předmět veřejné zakázky zahrnuje také dohled nad probíhající kampaní, analýzu jejích výsledků a prezentaci výsledků kampaně u zadavatele. Předmětem zakázky je rovněž komplexní podpora profilu zadavatele na sociální síti Facebook a sociální síti Instagram, rozhodne-li se zadavatel k jejímu používání, v předpokládaném rozsahu 30 hodin měsíčně, a poskytnutí nástroje pro Facebook, případně Instagram, pro správu a plánování příspěvků. Cílem této zakázky je uzavření rámcové dohody s jedním dodavatelem.
Vorherige Bekanntmachung: 45289-2021
Interne Kennung: 21_ZAKÁZKA/33
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001