2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i montaż magazynu energii elektrycznej dla Miasta Białystok wraz z systemem nadzoru i sterowania
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa i montaż magazynu energii elektrycznej dla Miasta Białystok wraz z systemem nadzoru i sterowania 2. Zakres zamówienia obejmuje: 1) wykonanie dokumentacji wykonawczej; 2) wykonanie instalacji SN i nN wymaganych do podłączenia magazynów energii; 3) rozbudowa stacji średniego napięcia; 4) budowa stacji transformatorowej; 5) montaż magazynów energii o mocy 2MW i pojemności 8MWh, które Zamawiający posiada; 6) dostawa i montaż magazynów energii o mocy 2MW i pojemności 8MWh ; 7) dostarczenie systemu nadzoru i sterowania magazynami energii. Zakres prac które należy wykonać przy wykonaniu przedmiotu zamówienia zgodnie z załącznikiem nr 5 i 6 do SWZ . Szczegóły techniczne dotyczące przedmiotu zamówienia znajdują się w projektach i przedmiarach stanowiących załącznik nr 6 do SWZ oraz w opisie wymagań stanowiącym załącznik nr 5 do SWZ
Interne Kennung: BZE.271.4.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31000000 Elektrische Maschinen, Geräte, Ausstattung und Verbrauchsartikel; Beleuchtung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31430000 Elektrische Akkumulatoren
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Dostawa i montaż magazynu energii elektrycznej dla Miasta Białystok wraz z systemem nadzoru i sterowania 2. Zakres zamówienia obejmuje: 1) wykonanie dokumentacji wykonawczej; 2) wykonanie instalacji SN i nN wymaganych do podłączenia magazynów energii; 3) rozbudowa stacji średniego napięcia; 4) budowa stacji transformatorowej; 5) montaż magazynów energii o mocy 2MW i pojemności 8MWh, które Zamawiający posiada; 6) dostawa i montaż magazynów energii o mocy 2MW i pojemności 8MWh ; 7) dostarczenie systemu nadzoru i sterowania magazynami energii.
Interne Kennung: Dostawa i montaż magazynu energii elektrycznej dla Miasta Białystok wraz z systemem nadzoru i sterowania