See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: modernizacja energetyczna budynku Domu Kultury w Sokółce
Beschreibung: Przedmiotem inwestycji jest realizacja zadania pn. ”modernizacja energetyczna budynku Domu Kultury w Sokółce” - dostawa i montaż gruntowej pompy ciepła Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (dokumentacja projektowa, Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót) zawarty jest w Załączniku nr 4 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 566608-2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Niniejsze postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, na podstawie art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz.U.2024.1320 t.j.) oraz aktów wykonawczych do tej ustawy, 2. Niniejsze postępowanie dotyczy zamówienia o wartości przekraczającej progi unijne, 3. Rodzaj zamówienia: dostawy, 4. Podstawa prawna opracowania specyfikacji warunków zamówienia: - Ustawa z dnia 11 września 2019r. - Prawo zamówień publicznych (Dz.U.2024.1320 t.j.) zwanej dalej „Ustawą Pzp” - Rozporządzenie Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 23 grudnia 2020 r. w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać Zamawiający od Wykonawcy (Dz. U. z 2020 r., poz. 2415), - Rozporządzenie Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020 r. w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursie (Dz. U. z 2020 r., poz. 2452), 5. Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp. Stosownie do przywołanego przepisu Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu, 6. Jeżeli wobec wykonawcy, zachodzą podstawy wykluczenia, wykonawca ten nie spełnia warunków udziału w postępowaniu, nie składa podmiotowych środków dowodowych lub oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1, potwierdzających brak podstaw wykluczenia lub spełnianie warunków udziału w postępowaniu, zamawiający dokonuje ponownego badania i oceny ofert pozostałych wykonawców, a następnie dokonuje kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 7. Zamawiający kontynuuje procedurę, o której mowa w ust. 5 do momentu wyboru najkorzystniejszej oferty albo unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42511110 Wärmepumpen, 45330000 Installateurarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: dostawa i montaż gruntowej pompy ciepła
Interne Kennung: Dostawa i montaż gruntowej pompy ciepła