2. Verfahren
Verfahren
Titel: Projectteam verduurzaming
Beschreibung: De opdracht betreft het samenstellen en het (langdurig) inzetten van een projectteam dat verantwoordelijk is voor de verduurzamingsopgave van de Stadsgehoorzaal Kampen. Het maximale plafondbudget voor de opdracht bedraagt € 600.000,- exclusief btw. Dit bedrag is gebaseerd op maximaal zes jaar (initiële looptijd inclusief verlengingen).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: We volgen een openbare aanbestedingsprocedure conform de Aanbestedingswet 2012. Als criterium voor gunning hanteren we de economisch meest voordelige inschrijving op basis van de beste prijs-kwaliteitverhouding. We hebben voor dit gunningscriterium gekozen, omdat het Stadsgehoorzaal Kampen in staat stelt de dienstverlening op basis van de vereisten kwaliteit tegen de meest marktconforme voorwaarden in te kopen.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71310000 Technische Beratung und Konstruktionsberatung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlenging