2. Verfahren
Verfahren
Titel: Celková revitalizace veřejného osvětlení – Obec Poniklá
Beschreibung: Předmětem plnění je dodávka včetně instalace veřejného osvětlení a činnosti s tím související a současně také výstavba nových stožárů vč. osazení svítidly. Předmět plnění je blíže specifikován v příloze č. 2 zadávací dokumentace: „Příloha č. 2 Specifikace předmětu plnění – technické podmínky, v příloze č. 5: „Příloha č. 5 Požadavky pro osvětlení úseků“ a v příloze č. 6: „Příloha č. 6 Projektová dokumentace“.
Interne Kennung: Celková revitalizace veřejného osvětlení – Obec Poniklá
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Předmětem plnění je dodávka včetně instalace veřejného osvětlení a činnosti s tím související a současně také výstavba nových stožárů vč. osazení svítidly. Předmět plnění je blíže specifikován v příloze č. 2 zadávací dokumentace: „Příloha č. 2 Specifikace předmětu plnění – technické podmínky, v příloze č. 5: „Příloha č. 5 Požadavky pro osvětlení úseků“ a v příloze č. 6: „Příloha č. 6 Projektová dokumentace“.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31500000 Elektrische Lampen und Leuchten
5. Los
Los: LOT-0001