See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: POLSKI ŁAD DLA SZCZAWNA-ZDROJU – Rozświetlamy miasto
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi w zakresie dostawy i wymiany 737 szt. nieenergooszczędnych opraw oświetleniowych na fabrycznie nowe na terenie Szczawna – Zdroju, w ramach zadania inwestycyjnego pn. POLSKI ŁAD DLA SZCZAWNA-ZDROJU – Rozświetlamy miasto, w tym: - 288 szt. opraw oświetleniowych stanowiących własność Tauron Nowe Technologie, - 392 szt. opraw oświetleniowych stanowiących własność Zamawiającego, - 57 szt. opraw oświetleniowych (naświetlaczy) stanowiących własność Zamawiającego. 2. Zakres przedmiotowy zamówienia obejmuje wszystkie prace opisane w przedmiocie zamówienia, a w szczególności: 1) demontaż opraw oświetleniowych, 2) utylizację zdemontowanych opraw oświetleniowych, 3) dostawę i montaż fabrycznie nowych opraw oświetleniowych z autonomiczną redukcją mocy (sterownikami), 4) wymianę zabezpieczeń słupowych na liniach kablowych, 5) wymianę zabezpieczeń na liniach napowietrznych, 6) wymianę zacisków odgałęźnych na liniach napowietrznych, 7) wymianę przewodów zasilających oprawy. 3. Realizacja przedmiotu zamówienia ma zapewnić: - zgodność z normą PN-EN 13201, - efektywność energetyczną oświetlenia poprzez zastosowanie wysokosprawnych energetycznie oprawy LED, -zastosowanie opraw oświetleniowych zgodnych z Dyrektywą LVD (PN-EN 60598-1/PN-EN60598-2-3), posiadających aktualne certyfikaty ENEC, ENEC+ oraz ZD4i; - możliwość zdalnego sterowania oprawami bez dodatkowej modyfikacji, przy czym sterowniki muszą umożliwiać włączenie opraw do systemu sterowania oświetleniem EXEDERA posiadanego przez Zamawiającego, - zgodność z zapisami Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych Edycja Dziewiąta „Rozświetlamy Polskę”, - kolor opraw oświetleniowych RAL 9005. 4.Szczegółowy zakres przedmiotu umowy określony został w Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ) wraz z załącznikami oraz zapisach zawartych w Projekcie umowy stanowiącym załącznik nr 10 do SWZ. 5.Przedmiot zamówienia zostanie wykonany zgodnie z wymaganiami określonymi w opinii konserwatorskiej nt. latarni miejskich w Szczawnie-Zdroju z dnia 17.09.2024r. znak W/N. 5183.3251.2024.PS. UWAGA! Zadanie współfinansowane jest ze środków Rządowego Funduszu Polski Ład: Programu Inwestycji Strategicznych, na podstawie wstępnej promesy NR Edycja9RP/2023/90/PolskiLad.
Interne Kennung: ZI.271.7.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31500000 Elektrische Lampen und Leuchten
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi w zakresie dostawy i wymiany 737 szt. nieenergooszczędnych opraw oświetleniowych na fabrycznie nowe na terenie Szczawna – Zdroju, w ramach zadania inwestycyjnego pn. POLSKI ŁAD DLA SZCZAWNA-ZDROJU – Rozświetlamy miasto, w tym: - 288 szt. opraw oświetleniowych stanowiących własność Tauron Nowe Technologie, - 392 szt. opraw oświetleniowych stanowiących własność Zamawiającego, - 57 szt. opraw oświetleniowych (naświetlaczy) stanowiących własność Zamawiającego. 2. Zakres przedmiotowy zamówienia obejmuje wszystkie prace opisane w przedmiocie zamówienia, a w szczególności: 1) demontaż opraw oświetleniowych, 2) utylizację zdemontowanych opraw oświetleniowych, 3) dostawę i montaż fabrycznie nowych opraw oświetleniowych z autonomiczną redukcją mocy (sterownikami), 4) wymianę zabezpieczeń słupowych na liniach kablowych, 5) wymianę zabezpieczeń na liniach napowietrznych, 6) wymianę zacisków odgałęźnych na liniach napowietrznych, 7) wymianę przewodów zasilających oprawy. 3. Realizacja przedmiotu zamówienia ma zapewnić: - zgodność z normą PN-EN 13201, - efektywność energetyczną oświetlenia poprzez zastosowanie wysokosprawnych energetycznie oprawy LED, -zastosowanie opraw oświetleniowych zgodnych z Dyrektywą LVD (PN-EN 60598-1/PN-EN60598-2-3), posiadających aktualne certyfikaty ENEC, ENEC+ oraz ZD4i; - możliwość zdalnego sterowania oprawami bez dodatkowej modyfikacji, przy czym sterowniki muszą umożliwiać włączenie opraw do systemu sterowania oświetleniem EXEDERA posiadanego przez Zamawiającego, - zgodność z zapisami Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych Edycja Dziewiąta „Rozświetlamy Polskę”, - kolor opraw oświetleniowych RAL 9005. 4.Szczegółowy zakres przedmiotu umowy określony został w Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ) wraz z załącznikami oraz zapisach zawartych w Projekcie umowy stanowiącym załącznik nr 10 do SWZ. 5.Przedmiot zamówienia zostanie wykonany zgodnie z wymaganiami określonymi w opinii konserwatorskiej nt. latarni miejskich w Szczawnie-Zdroju z dnia 17.09.2024r. znak W/N. 5183.3251.2024.PS. UWAGA! Zadanie współfinansowane jest ze środków Rządowego Funduszu Polski Ład: Programu Inwestycji Strategicznych, na podstawie wstępnej promesy NR Edycja9RP/2023/90/PolskiLad.