See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Obnova a podpora technologických systémů řízení výkonu a HDO
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou servisní a opravárenské služby a poskytování technické podpory k zařízení dodaného zhotovitelem a to včetně dodávek v rámci servisu k zajištění plné funkčnosti a spolehlivého provozu tohoto zařízení od výrobce – spol. MicroStep – HDO s.r.o.. Zakázka se týká rozvoje, obnovy a úprav softwarových a hardwarových částí systému řízení výkonu a HDO a jeho produktových modulů se zajištěním plné integrace do stávajících zařízení a se zajištěním kompatibility zpětné i vůči provozním systémům všech vnitřních i vnějších rozhraní. Konkrétně se jedná o: a) systémové centrální automatiky HDO, b) centrální automatiky a systému řízení zátěže a výroby HDO, c) technologické místnosti automatik HDO, d) místní automatiky a řídící obvody na vysílačích HDO, e) řídící terminály provozních a dispečerských pracovišť, f) systémy měření tónové frekvence HDO a datových podpůrných systémů v DS. Dále se jedná o poskytování pozáručních servisních služeb a podpory na hmotných a nehmotných zařízeních centrální infrastruktury technologického systému řízení výkonu. Dále pak revize a kalibrace zařízení, projektový management, školení techniků a konzultační služby.
Interne Kennung: N006/23/V00031472
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31600000 Elektrische Ausrüstung
5. Los
Los: LOT-0004