244526-2025 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu gminy Czarnocin
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu gminy Czarnocin
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi polegającej na odbieraniu, transporcie i zagospodarowaniu odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy na terenie gminy Czarnocin oraz gminnego punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (zwanego dalej „PSZOK”) w Czarnocinie w sposób zapewniający osiągnięcie odpowiednich poziomów recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz ograniczenie masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania, zgodnie z przepisami prawa obowiązującymi w dacie realizacji zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 225334-2021
Interne Kennung: RIR.271.2.2021
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi polegającej na odbieraniu, transporcie i zagospodarowaniu odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy na terenie gminy Czarnocin oraz gminnego punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (zwanego dalej „PSZOK”) w Czarnocinie w sposób zapewniający osiągnięcie odpowiednich poziomów recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz ograniczenie masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania, zgodnie z przepisami prawa obowiązującymi w dacie realizacji zamówienia. W ramach realizacji przedmiotu zamówienia Wykonawca zobowiązany jest w szczególności do: 1) odbierania, transportu i zagospodarowania odpadów komunalnych bezpośrednio z nieruchomości zamieszkałych: a) niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych; b) odpadów zbieranych w sposób selektywny: szkło i opakowania ze szkła, papier i tekturę, opakowania z papieru i tektury, tworzywa sztuczne i opakowania z tworzyw sztucznych, metal i opakowania z metalu, opakowania wielomateriałowe, bioodpady oraz odpady ulegające biodegradacji w tym odpady opakowaniowe ulegające biodegradacji, popiół; c) mobilnego odbioru, transportu i zagospodarowania od właścicieli nieruchomości odpadów wielkogabarytowych, sprzętu elektrycznego i elektronicznego oraz opon; 2) odbierania z wyznaczonych miejsc, transportu i zagospodarowania: przeterminowanych leków oraz odpadów niekwalifikujących się do odpadów medycznych powstałych w gospodarstwie domowym w wyniku przyjmowania produktów leczniczych w formie iniekcji i prowadzenia monitoringu substancji we krwi, w szczególności igieł i strzykawek; 3) odbierania z gminnego PSZOK-u, transportu i zagospodarowania odpadów: a) papier, tektura, opakowania z papieru i tektury; b) tworzywa sztuczne, opakowania z tworzyw sztucznych, opakowania wielomateriałowe; c) szkło, opakowania ze szkła; d) metal, opakowania z metali; e) zużyte baterie, akumulatory, świetlówki; f) odpady budowlane i rozbiórkowe (pochodzące z drobnych remontów: gruz, materiały ceramiczne i elementy wyposażenia, styropian, drewno itp.); g) meble i inne odpady wielkogabarytowe (np. domowy sprzęt sanitarny, zużyte lampy i oprawy oświetleniowe, wyposażenie gospodarstw domowych, elementy stolarki mieszkaniowej i gospodarczej, elementy i urządzenia z tworzyw sztucznych); h) zużyte opony samochodowe; i) zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny; j) chemikalia; k) ulegających biodegradacji; l) bioodpadów; ł) niebezpiecznych; 4) zapewnienia na czas realizacji zamówienia pojemników na odpady zmieszane oraz worków (a dla nieruchomości wielorodzinnych worków, pojemników oraz kontenerów) na selektywną zbiórkę odpadów – w tym: popiół; 5) zapewnienia na czas realizacji zamówienia pojemników niezbędnych do funkcjonowania gminnego PSZOK-u; 6) kontroli przestrzegania selektywnego zbierania odpadów komunalnych; 7) opracowania i po uzgodnieniu z Zamawiającym dostarczenia właścicielom nieruchomości: a) harmonogramu (jak i zmiany) odbioru odpadów; b) ulotki informacyjno-edukacyjnej, która będzie obrazowała selekcję odpadów z uwzględnieniem jakich odpadów nie należy zbierać w poszczególnych frakcjach; 8) prowadzenia i przekazywania Zamawiającemu dokumentacji związanej z przedmiotem zamówienia. Szczegółowy opis usługi będącej przedmiotem zamówienia zawiera załącznik nr 8 do Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90511300 Müllsammlung