244531-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse – Dynamický nákupní systém pro dodávky potravin a nápojů s elektronickým katalogem
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDynamický nákupní systém pro dodávky potravin a nápojů s elektronickým katalogem
BeschreibungPředmětem zadávacího řízení je zavedení DNS s elektronickým katalogem pro zadávání veřejných zakázek na dodávku potravin a nápojů pro jednotlivá pracoviště Zadavatele, kterými jsou stravovací provozy Pardubické nemocnice, Chrudimské nemocnice, Orlickoústecké nemocnice, Svitavské nemocnice a Litomyšlské nemocnice. Podrobněji bude předmět, konkrétní termíny, obchodní a platební podmínky, hodnotící kritéria, technické podmínky a požadavky na plnění dílčích veřejných zakázek zadávaných v rámci DNS vymezeny v jednotlivých výzvách k podání nabídek podle § 141 Zákona. DNS bude zaveden na dobu 10 let a je rozdělen do kategorií.
Interne KennungDNS
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensUžší řízení – řízení na zavedení DNS
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
LosLOT-0004
TitelKategorie č. 4 - Potraviny a nápoje pro Litomyšlskou nemocnici
BeschreibungPředmětem této části (kategorie č. 4) je zavedení DNS na dodávku potravin a nápojů pro stravovací provoz Litomyšlskou nemocnici. Podrobné vymezení předmětu a technické podmínky jsou uvedeny v zadávací dokumentaci.
Interne KennungKategorie č. 4 DNS
LosLOT-0005
TitelKategorie č. 5 - Potraviny a nápoje pro Svitavskou nemocnici
BeschreibungPředmětem této části (kategorie č. 5) je zavedení DNS na dodávku potravin a nápojů pro stravovací provoz Svitavské nemocnice. Podrobné vymezení předmětu a technické podmínky jsou uvedeny v zadávací dokumentaci.
Interne KennungKategorie č. 5 DNS
LosLOT-0003
TitelKategorie č. 3 - Potraviny a nápoje pro Orlickoústeckou nemocnici
BeschreibungPředmětem této části (kategorie č. 3) je zavedení DNS na dodávku potravin a nápojů pro stravovací provoz Orlickoústecké nemocnice. Podrobné vymezení předmětu a technické podmínky jsou uvedeny v zadávací dokumentaci.
Interne KennungKategorie č. 3 DNS
LosLOT-0002
TitelKategorie č. 2 - Potraviny a nápoje pro Chrudimskou nemocnici
BeschreibungPředmětem této části (kategorie č. 2) je zavedení DNS na dodávku potravin a nápojů pro stravovací provoz Chrudimské nemocnice. Podrobné vymezení předmětu a technické podmínky jsou uvedeny v zadávací dokumentaci.
Interne KennungKategorie č. 2 DNS
LosLOT-0001
TitelKategorie č. 1 - Potraviny a nápoje pro Pardubickou nemocnici
BeschreibungPředmětem této části (kategorie č. 1) je zavedení DNS na dodávku potravin a nápojů pro stravovací provoz Pardubické nemocnice. Podrobné vymezení předmětu a technické podmínky jsou uvedeny v zadávací dokumentaci.
Interne KennungKategorie č. 1 DNS