2. Verfahren
Verfahren
Titel: 39485 | Ontwerpteam herinrichting, versterking breedplaatvloeren en groot onderhoud Europol MTHS te Den Haag
Beschreibung: De opgave betreft het integrale ontwerp en advies wat betreft de herinrichting, versterking van breedplaatvloeren en groot onderhoud voor het project Europol MTHS. Oppervlakte: circa 32.000 bruto m2 bvo Disciplines: ontwerp/architectuur (inclusief interieur/landschap), systemengineering, kwaliteitsborging, installatieadvies E&W, bouwkunde, constructieadvies, veiligheid en gezondheid (V&G), transporttechniek, constructie, bouwfysica, duurzaamheid, beveiligingstechniek, ICT, data, bouwkosten. Alle voor deze opdracht benodigde ontwerp- en adviesdisciplines dienen integraal te zijn voorzien.
Interne Kennung: 39485
Verfahrensart: Wettbewerblicher Dialog
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 71310000 Technische Beratung und Konstruktionsberatung, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71340000 Von Ingenieuren erbrachte Verbundleistungen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1