See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa Odbioru i wywozu niesegregowanych i segregowanych odpadów komunalnych transportem zleconym z terenu 43 WOG Świętoszów: Grupa Zabezpieczenia: Żagań, Dobre nad Kwisą, Świętoszów, Bolesławiec
Beschreibung: Odbiór i wywóz niesegregowanych (zmieszanych) i segregowanych odpadów komunalnych transportem zleconym z terenów administrowanych przez 43 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Świętoszowie (43WOG) – Grupa Zabezpieczenia (GZ) Sekcja Obsługi Infrastruktury (SOI): GZ/SOI Żagań, GZ/SOI Dobre nad Kwisą, GZ/SOI Świętoszów, GZ/SOI Bolesławiec
Interne Kennung: 148/26/PN/2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0002
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega możliwość skorzystania z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ustawy prawo zamówień publicznych, w ramach którego zakłada że: a) Szacunkowa wielkość prawa opcji nie przekroczy 50% zamówienia podstawowego