244566-2025 - Wettbewerb
Niederlande – Abfallcontainer und -körbe – Leveren en plaatsing van ondergrondse afvalperscontainers
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Leveren en plaatsing van ondergrondse afvalperscontainers
Beschreibung: Levering en plaatsing van ondergrondse afvalperscontainers zie Aanbestedingsleidraad
Interne Kennung: 2025/AvB/012
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Meerdere partijen die deze levering kunnen leveren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34928480 Abfallcontainer und -körbe
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Levering en plaatsing van ondergrondse afvalperscontainers
Beschreibung: Leveren en plaatsen van ondergrondse afvalperscontainers voor diverse fracties +/- 100 stuks ondergrondse afvalperscontainers in 4 jaar.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlengingen