See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa artykułów spożywczych dla przedszkoli będących jednostkami organizacyjnymi Gminy Choszczno w latach 2026 – 2028.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa artykułów spożywczych do poniższych placówek: 1) Przedszkole Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi ul. Niedziałkowskiego 1, 73-200 Choszczno, 2) Publiczne Przedszkole Nr 2 im. „TęczowaKraina” ul. Sucharskiego 9, 73-200 Choszczno, 3) Publiczne Przedszkole Nr 4 ul. Mur Południowy 4, 73-200 Choszczno, 4) Publiczne Przedszkole Nr 5 ul. Energetyków 1, 73-200 Choszczno Przedmiot zamówienia został podzielony na 6 części. Zamawiający przewiduje możliwość składania ofert częściowych. Wykonawca może złożyć ofertę na każdą z części zamówienia (tzn. złożyć ofertę na jedną lub więcej części zamówienia). Zamówienie zostało podzielone na następujące części: a) część 1 - art. spożywcze i przyprawy b) część 2 - mrożonki i ryby c) część 3 - owoce i warzywa d) część 4 - mięso i wędliny e) część 5 - pieczywo i wyroby cukiernicze f) część 6 - mleko i nabiał Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki nr 2a-2f do SWZ (Zestawienie tabelaryczne cen jednostkowych) oraz załącznik nr 5 do SWZ (Projekt umowy). 4. Dokumentacja związana z postępowaniem jest udostępniana w formie elektronicznej na stronie internetowej zamawiającego: https://platformazakupowa.pl/pn/choszczno/proceedings Na powyższej stronie udostępniane będą również zmiany i wyjaśnienia treści SWZ oraz inne dokumenty zamówienia bezpośrednio związane z postępowaniem o udzielenie zamówienia. 5. Lokalizacja miejsca wykonywania dostaw: Choszczno, NUTS PL427 - Przedszkole Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi ul. Niedziałkowskiego 1, 73-200 Choszczno, - Publiczne Przedszkole Nr 2 im. „Tęczowa Kraina” ul. Sucharskiego 9, 73-200 Choszczno, - Publiczne Przedszkole Nr 4 ul. Mur Południowy 4, 73-200 Choszczno, - Publiczne Przedszkole Nr 5 ul. Energetyków 1, 73-200 Choszczno.
Interne Kennung: ZP.271.1.2026.BOSS
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 art. spożywcze i przyprawy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa artykułów spożywczych do poniższych placówek: 1) Przedszkole Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi ul. Niedziałkowskiego 1, 73-200 Choszczno, 2) Publiczne Przedszkole Nr 2 im. „Tęczowa Kraina” ul. Sucharskiego 9, 73-200 Choszczno, 3) Publiczne Przedszkole Nr 4 ul. Mur Południowy 4, 73-200 Choszczno, 4) Publiczne Przedszkole Nr 5 ul. Energetyków 1, 73-200 Choszczno Przedmiot zamówienia został podzielony na 6 części. Zamawiający przewiduje możliwość składania ofert częściowych. Wykonawca może złożyć ofertę na każdą z części zamówienia (tzn. złożyć ofertę na jedną lub więcej części zamówienia). Zamówienie zostało podzielone na następujące części: a) część 1 - art. spożywcze i przyprawy b) część 2 - mrożonki i ryby c) część 3 - owoce i warzywa d) część 4 - mięso i wędliny e) część 5 - pieczywo i wyroby cukiernicze f) część 6 - mleko i nabiał Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki nr 2a-2f do SWZ (Zestawienie tabelaryczne cen jednostkowych) oraz załącznik nr 5 do SWZ (Projekt umowy).
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 mrożonki i ryby
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 owoce i warzywa
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 mięso i wędliny
Interne Kennung: Część 4
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 pieczywo i wyroby cukiernicze
Interne Kennung: Część 5
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 mleko i nabiał
Interne Kennung: Część 6