244629-2025 - Ergebnis
Tschechien – Fernmeldedienste – Poskytování služeb mobilního operátora
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPoskytování služeb mobilního operátora
BeschreibungPředmětem této veřejné zakázky je závazek dodavatele poskytovat zadavateli hlasové a datové telekomunikační služby v rozsahu specifikovaném zadávacími podmínkami. Bližší specifikace předmětu plnění je uvedena v Zadávací dokumentaci.
Vorherige Bekanntmachung207289-2023
Interne KennungSPH 844/2021
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64200000 Fernmeldedienste
5. Los
LosLOT-0002