24463-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Bauarbeiten – Kostelec - dešťová a splašková kanalizace - opakovaná výzva
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKostelec - dešťová a splašková kanalizace - opakovaná výzva
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky jsou stavební práce spočívající ve výstavbě a rekonstrukci dešťové a splaškové kanalizace. Rekonstrukce dešťové kanalizace je navržena převážně v jejich původních trasách. Pouze tam, kde nevyhovují požadované vzdálenosti od jiných inženýrských sítí je umístěna v nové poloze. Nová dešťová kanalizace je navržena tak, že stoky jsou situovány převážně v komunikacích (místních a krajských) a zpevněných plochách, tedy mimo stávající zeleň. Část stok se dotýká nezpevněných ploch. Splašková kanalizace je navržena jako novostavba, jež bude sloužit k bezpečnému odvedení odpadních vod z obce Kostelec do kanalizační sítě města Kyjov. Součástí je také vybudování výtlačného řadu pro přečerpání odpadních vod z čerpací stanice, která bude vybudována na jižním okraji obce a bude přečerpávat veškeré odpadní vody z obce. Předmětem jsou také rekonstrukce narušených krajských a místních komunikací při výstavbě kanalizace a dalších souvisejících objektů.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungKostelec - dešťová a splašková kanalizace - opakovaná výzva